Zamknij

Śmierć na Lollapalooza w Chicago. Nie żyje 24-letni uczestnik słynnego festiwalu

Piotr Krajewski
06.08.2019 12:18
Nie żyje uczestnik festiwalu muzycznego Lollapalooza w Chicago miał 24 lata
fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Śmierć na festiwalu Lollapalooza w Chicago, jednej z największych imprez muzycznych w Stanach Zjednoczonych. W trakcie jednego z sobotnich koncertów mężczyzna miał źle się poczuć. Trafił w stanie krytycznym do szpitala, gdzie niedługo później zmarł.

Śmierć na festiwalu muzycznym. Nie żyje uczestnik Lollapalooza w Chicago

Nie żyje jeden z uczestników czterodniowego festiwalu Lollapalooza 2019, który odbył się na początku sierpnia w Chicago. Podczas wieczornego koncertu w sobotę mężczyzna zasłabł i potrzebował natychmiastowej pomocy lekarskiej. Niedługo później został przewieziony do najbliższego szpitala w stanie krytycznym. Lekarze nie zdołali jednak uratować 24-latka.

Przyczyna zgonu uczestnika Lollapalooza 2019 pozostaje na ten moment nieznana. Zarówno władze festiwalu, jak i Biuro Zarządzania Kryzysowego i Komunikacji w Chicago, nie podali szczegółowych informacji na temat śmierci mężczyzny. Amerykańskie media informują, że trwa śledztwo.

To już drugi rok z rzędu, kiedy dochodzi do śmierci uczestnika Lollapalooza w Chciago. W trakcie zeszłorocznej edycji zmarł 16-letni Amerykanin.

Zagłosuj

Jeździsz na festiwale muzyczne?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK