Zamknij

Niemiecki gwiazdor zaśpiewał polską kolędę! To nagranie wzrusza do łez [WIDEO]

Redakcja
04.12.2017 10:52
Niemiecki gwiazdor zaśpiewał polską kolędę! To nagranie wzrusza do łez [WIDEO]
fot. Vimeo (Teletv)

Okres przedświąteczny w pełni. Nic więc dziwnego, że w telewizji coraz częściej możemy usłyszeć piękne bożonarodzeniowe melodie. Znany niemiecki muzyk Mark Forster postanowił zaskoczyć naszych sąsiadów i zaśpiewał w jednym z programów polską kolędę „Lulajże, Jezuniu”. Musisz to zobaczyć.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się to wykonanie "Lulajże, Jezuniu"?

Liczba głosów:

33-letni Mark Forster to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Niemczech. Wydał już trzy studyjne albumy, które sprzedały się u naszych zachodnich sąsiadów w tysiącach egzemplarzy. W 2015 roku muzyk wygrał popularny niemiecki festiwal Konkursu Piosenki Bundeswizji i był jednym z trenerów w trzeciej edycji The Voice Kids.

Ostatnio gwiazdor został zaproszony do udziału w specjalnym, przedświątecznym programie, który wyemitowała telewizja VOX. Zaproszeni artyści prezentowali swoje ulubione świąteczne utwory. Forster postanowił zaskoczyć wszystkich i zaśpiewał jedną z najsłynniejszych polskich kolęd „Lulajże, Jezuniu”. Jego wykonanie wzbudziło zachwyt gości oraz tysięcy internautów.

Wybór polskiej kolędy nieprzypadkowy

Mark Forster ma polskie korzenie i nazywa się tak naprawdę Marek Ćwiertnia. Jego matka jest Polką, więc nic dziwnego, że zaśpiewanie „Lulajże, Jezuniu” nie sprawiło mu większych problemów. Co więcej, wielu internautów uważa wykonanie 33-latka za jedno z najlepszych w historii. 

RadioZET.pl/PK