Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Niemiecki gwiazdor zaśpiewał polską kolędę! To nagranie wzrusza do łez [WIDEO]

04.12.2017 10:52

Okres przedświąteczny w pełni. Nic więc dziwnego, że w telewizji coraz częściej możemy usłyszeć piękne bożonarodzeniowe melodie. Znany niemiecki muzyk Mark Forster postanowił zaskoczyć naszych sąsiadów i zaśpiewał w jednym z programów polską kolędę „Lulajże, Jezuniu”. Musisz to zobaczyć.

Niemiecki gwiazdor zaśpiewał polską kolędę! To nagranie wzrusza do łez [WIDEO] fot. Vimeo (Teletv)
Zagłosuj

Czy podoba Ci się to wykonanie "Lulajże, Jezuniu"?

33-letni Mark Forster to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Niemczech. Wydał już trzy studyjne albumy, które sprzedały się u naszych zachodnich sąsiadów w tysiącach egzemplarzy. W 2015 roku muzyk wygrał popularny niemiecki festiwal Konkursu Piosenki Bundeswizji i był jednym z trenerów w trzeciej edycji The Voice Kids.

Ostatnio gwiazdor został zaproszony do udziału w specjalnym, przedświątecznym programie, który wyemitowała telewizja VOX. Zaproszeni artyści prezentowali swoje ulubione świąteczne utwory. Forster postanowił zaskoczyć wszystkich i zaśpiewał jedną z najsłynniejszych polskich kolęd „Lulajże, Jezuniu”. Jego wykonanie wzbudziło zachwyt gości oraz tysięcy internautów.

Wybór polskiej kolędy nieprzypadkowy

Mark Forster ma polskie korzenie i nazywa się tak naprawdę Marek Ćwiertnia. Jego matka jest Polką, więc nic dziwnego, że zaśpiewanie „Lulajże, Jezuniu” nie sprawiło mu większych problemów. Co więcej, wielu internautów uważa wykonanie 33-latka za jedno z najlepszych w historii. 

RadioZET.pl/PK

Oceń