Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Robbiego Williamsa. Trafił na intensywną terapię

26.10.2017 11:44

Brytyjski artysta wydał specjalne oświadczenie w formie wideo, w którym poinformował swoich fanów, dlaczego odwołał część trasy koncertowej. Od ponad miesiąca walczy z chorobą. 

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Robbiego Williamsa. Trafił na intensywną terapię fot. Youtube (Robbie Williams)

Ostatnie wyniki badań okazały się na tyle niepokojące, że Robbie Williams musiał trafić na oddział intensywnej terapii. Artysta nie zdradził jednak szczegółów odnośnie swojej choroby, ale potwierdził, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

- Od 1998 roku nie odwołałem żadnego koncertu z powodów zdrowotnych, więc zdajecie sobie sprawę, że nie zrobiłbym tego, gdybym nie miał poważnego powodu – podzielił się Brytyjczyk.

We wrześniu piosenkarz odwołał dwa koncerty w Sankt Petersburgu i Moskwie, które były częścią trasy „The Heavy Entertainment Show Tour”. Jego następne występy są zaplanowane na luty i marzec przyszłego roku – artysta ma zagrać w Nowej Zelandii i Australii. Nie ma na razie żadnych informacji o odwołaniu kolejnych koncertów.

Przebój za przebojem

Robbie Williams to jeden z najsłynniejszych brytyjskich artystów ostatnich kilkudziesięciu lat. Popularność zdobył jako członek zespołu Take That, z którym święcił wiele sukcesów w latach dziewięćdziesiątych.

W 1998 roku zaprezentował swój debiutancki solowy album „Life thru a Lens”, który sprzedał się w kilku milionach egzemplarzy.

Łącznie wydał jedenaście studyjnych krążków i nagrał takie słynne hity jak „Angels”, „Feel”, „Rock DJ”, „Supreme” czy „She's The One”.

RadioZET.pl/bbc.co.uk/PK

Oceń