Zamknij

Brandon Howard nieślubnym synem Michaela Jacksona? Artysta pojawił się w Polsce! [ZDJĘCIA]

Redakcja
04.09.2018 15:50
Brandon Howard
fot. TRICOLORS/East News

Poznajcie Brandona Howarda, 37-letniego artystę ze Stanów Zjednoczonych. Od wielu lat spekuluje się, że to właśnie on jest nieślubnym synem Michaela Jacksona. Mężczyzna odwiedził ostatnio Polskę i udzielił wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”.

Nieślubny syn Michaela Jacksona: Brandon Howard

Michael Jackson oficjalnie doczekał się trójki dzieci. Pojawiają się jednak głosy, że Król Popu miał także syna z Miki Howard. Artysta miał wdać się w romans z piosenkarką w latach osiemdziesiątych.

W kwietniu 1981 roku urodził się Brandon Howard. To on właśnie uznawany jest za nieślubnego syna Michaela Jacksona. Od lat mężczyzna jest porównywany do legendarnego muzyka. Wiele osób twierdzi, że Howard mocno przypomina z wyglądu Króla Popu.

Kilka dni temu Brandon Howard pojawił się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie udzielił wywiadu. W trakcie rozmowy Amerykanin został zapytany o kwestię pokrewieństwa z Michaelem, ale nie zdecydował na komentarz. Przyznał jednak, że jest w stałym kontakcie z rodziną Jacksonów.

Co ciekawe, Brandon Howard zajmuje się od wielu lat muzyką. Nie tylko nagrywa utwory, ale także pisze teksty i zajmuje się produkcją. W 2010 roku wydał swój solowy album. Współpracował m.in. z Ne-Yo, Ciarą, Omarionem czy Wyclef Jeanem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tvn.pl/PK