Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Niespodzianka od Ellie Goulding. Wydała ekskluzywne wideo!

21.06.2017 15:49

Jeden z ostatnich singli brytyjskiej artystki doczekał się kolejnego teledysku. Nowy klip do „Something In The Way You Move” powstał we współpracy z Deichmannem. Co łączy Ellie Goulding z firmą obuwniczą?

Niespodzianka od Ellie Goulding. Wydała ekskluzywne wideo! fot. Youtube / EllieGouldingVEVO

Ekskluzywne wideo pojawiło się w środę na oficjalnym kanale piosenkarki w serwisie Youtube. Teledysk powstał we współpracy z firmą Deichmann, dla której Ellie Goulding zaprojektowała swoją własną kolekcję butów w sezonie wiosna-lato 2017.

Za reżyserię klipu odpowiada znany Brytyjczyk Emil Nava, który stworzył teledyski do m.in. „This Is What You Came For” Calvina Harrisa i Rihanny czy „Thinking Out Loud” Eda Sheerana.

Kariera Ellie Goulding

To nie pierwsze wideo do „Something In The Way You Move” – piosenka doczekała się wcześniej koncertowego klipu. Był to trzeci singiel z ostatniego albumu artystki zatytułowanego „Delirium”. Krążek dotarł w 2015 roku do 30. miejsca na liście sprzedaży w Polsce. Płytę promowały także utwory „On My Mind” i „Army”.

Ellie Goulding dała się już poznać słuchaczom Radia ZET za sprawą wielkich przebojów takich jak „Lights”, „Burn” czy „Love Me Like You Do”, który pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do hitowych „50 Twarzy Greya”. Artystka jest także znana z owocnej współpracy z Calvinem Harrisem. Razem stworzyli hity „I Need Your Love” i „Outside”.

RadioZET.pl/PK

Oceń