Zamknij

Niewidoma Elsie w coverze Whitney Houston. Internauci zakochali się w wokalu Filipinki [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.03.2019 15:32
Niewidoma Elsie z Filipin niesamowity cover Whitney Houston I Will Always Love You WIDEO
fot. Youtube screen

Od kilku miesięcy niewidomą Elsie Balawing zachwycają się internauci z całego świata. Dziewczyna z Filipin obdarzona jest niesamowitym głosem. Mimo że Elsie nie zna angielskiego, świetnie radzi sobie z piosenkami w tym języku. W fenomenalny sposób zaśpiewała m.in. „I Will Always Love You” Whitney Houston czy „Perfect” Eda Sheerana.

Elsie Balawing to niewidoma dziewczyna z małej rybackiej wioski na Filipinach. Nigdy nie chodziła do szkoły i nie uczyła się języka angielskiego. Elsie posiada jednak niesamowity wokalny talent, który oczarował już wiele osób.

Kilka miesięcy temu jej cover „I Will Always Love You”, kultowego przeboju z repertuaru Whitney Houston, stał się prawdziwym hitem sieci. Nagranie obejrzano ponad 20 milionów razy. Od tamtej pory Filipinką zachwycają się internauci z całego świata.

Niewidoma Elsie Balawing, mimo że nie zna angielskiego, z wielką przyjemnością śpiewa słynne przeboje w tym języku. Jak to robi? Po prostu wsłuchuje się uważnie w utwory i próbuje zapamiętać tekst, choć nie wie, co oznacza.

W internecie można znaleźć m.in. jej covery „Perfect” Eda Sheerana, „Girl on Fire” Alicii Keys czy „Just Give Me a Reason” Pink & Nate’a Ruessa.

Ma jeden z najbardziej niesamowitych wokali, jakie kiedykolwiek słyszałem — napisał Darrell Burnett, który opublikował nagrania ze śpiewającą Elsie z Filipin.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK