Zamknij

Niewidomy 6-latek z ogromnym talentem. Zagrał na pianinie „Bohemian Rhapsody” Queen [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.03.2019 12:25
Niewidomy 6latek z ogromnym talentem zagrał na pianinie Bohemian Rhapsody Queen WIDEO
fot. Youtube (Avett Ray)

Avett Ray Maness to 6-latek, który zachwycił internautów coverem „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen. Niewidomy chłopiec sam nauczył się grać na pianinie. Teraz zachwyca internautów swoim wyjątkowym talentem.

Niewidomy chłopiec gra na pianinie: cover Bohemian Rhapsody

Avett Ray Maness ma wyjątkowy talent. Niewidomy chłopiec, mimo że całkowicie nie widzi na jednego oko, uwielbia grać na pianinie.

6-latek z amerykańskiego stanu Ohio zachwycił niedawno internautów coverem legendarnego przeboju „Bohemian Rhapsody” zespołu Queen. Avett nie tylko zagrał ten słynny hit na pianinie, ale także zaśpiewał cały utwór. Nagranie obejrzano już niemal 3 miliony razy w serwisie YouTube.

Niewidomy chłopiec sam nauczył się gry na pianinie. Pierwsze melodie zaczął już grać, mając zaledwie 11 miesięcy. Dziś coraz chętniej prezentuje covery wielkich przebojów. Co ciekawe, nie ogranicza się jednak jedynie do pianina. Chce nauczyć się grać także na innych instrumentach.

Talent Avetta Raya Manessa docenia mnóstwo internautów, którzy chętnie komentują jego covery. Wielu z nich porównuje chłopca do legend muzyki i nazywa go nawet kolejnym Eltonem Johnem.

Ogromna popularność w internecie sprawiła, że 6-latek ma już za sobą pierwsze występy przed większą publicznością. W kwietniu mały chłopiec wystąpi specjalnie dla Fundacji Ronalda McDonalda.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy lubisz przebój "Bohemian Rhapsody" Queen?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cbsnews.com/PK