Zamknij

Polskie babcie nagrały piosenkę dla The Rolling Stones. To cover ich wielkiego hitu! [WIDEO]

Redakcja
04.07.2018 16:13
Niezapominajki Satisfaction
fot. Youtube (Cieszanów Rock Festiwal)

Koncert legendarnych The Rolling Stones w Warszawie już w niedzielę, 8 lipca. W internecie pojawił się ludowa wersja ich wielkiego przeboju „(I Can't Get No) Satisfaction”, którą stworzyły Niezapominajki — pięć babć z Cieszanowa. Zobaczcie teledysk!

Babcie z Cieszanowa: cover „(I Can't Get No) Satisfaction” The Rolling Stones

Niezapominajki, czyli babcie z podkarpackiego Cieszanowa, stworzyły własny cover hitu „(I Can't Get No) Satisfaction” The Rolling Stones. Babcie nagrały ludową wersję przeboju specjalnie z okazji koncertu legendarnego zespołu w Warszawie, którego od lat są fankami. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do coveru.

Zobacz także

Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina, czyli członkinie grupy Niezapominajki, przyznały w rozmowie z „Wyborcza Rzeszów”, że przygotowały dla The Rolling Stones wielki gar pierogów. W Warszawie będą próbowały poczęstować swoimi pysznościami cały zespół.

The Rolling Stones w Warszawie: koncert na PGE Narodowy

Już 8 lipca The Rolling Stones zagrają koncert w Warszawie. Legendarny zespół z Mickem Jaggerem na czele zagra na stadionie PGE Narodowy. Koncert jest częścią europejskiej trasy koncertową „No Filter Tour” we wrześniu 2017 roku. Odwiedzili już m.in. Niemcy, Francję, Anglię i Hiszpanię. W ramach tournée słynni The Rolling Stones zaprezentują ponad dwadzieścia wielkich przebojów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl/PK