Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polskie babcie nagrały piosenkę dla The Rolling Stones. To cover ich wielkiego hitu! [WIDEO]

04.07.2018 16:13

Koncert legendarnych The Rolling Stones w Warszawie już w niedzielę, 8 lipca. W internecie pojawił się ludowa wersja ich wielkiego przeboju „(I Can't Get No) Satisfaction”, którą stworzyły Niezapominajki — pięć babć z Cieszanowa. Zobaczcie teledysk!

Niezapominajki Satisfaction fot. Youtube (Cieszanów Rock Festiwal)

Babcie z Cieszanowa: cover „(I Can't Get No) Satisfaction” The Rolling Stones

Niezapominajki, czyli babcie z podkarpackiego Cieszanowa, stworzyły własny cover hitu „(I Can't Get No) Satisfaction” The Rolling Stones. Babcie nagrały ludową wersję przeboju specjalnie z okazji koncertu legendarnego zespołu w Warszawie, którego od lat są fankami. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do coveru.

Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina, czyli członkinie grupy Niezapominajki, przyznały w rozmowie z „Wyborcza Rzeszów”, że przygotowały dla The Rolling Stones wielki gar pierogów. W Warszawie będą próbowały poczęstować swoimi pysznościami cały zespół.

The Rolling Stones w Warszawie: koncert na PGE Narodowy

Już 8 lipca The Rolling Stones zagrają koncert w Warszawie. Legendarny zespół z Mickem Jaggerem na czele zagra na stadionie PGE Narodowy. Koncert jest częścią europejskiej trasy koncertową „No Filter Tour” we wrześniu 2017 roku. Odwiedzili już m.in. Niemcy, Francję, Anglię i Hiszpanię. W ramach tournée słynni The Rolling Stones zaprezentują ponad dwadzieścia wielkich przebojów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl/PK

Oceń