Zamknij

Tysiące ludzi przyszły pożegnać zabitego rapera Nipsey Hussle. Na miejscu wybuchła panika [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.04.2019 10:01
Nipsey Hussle nie żyje wybuch paniki w trakcie pożegnania zmarłego rapera WIDEO
fot. Youtube

Raper Nipsey Hussle został zastrzelony przed swoim sklepem w Los Angeles. W poniedziałek na miejscu zbrodni pojawiło się tysiące osób, które przyszły pożegnać zamordowanego muzyka. W pewnym momencie ludzie usłyszeli głośny hałas, co doprowadziło do wybuchu paniki wśród ogromnego tłumu. Wiele osób zostało rannych.

Wybuch paniki w Los Angeles. Tysiące ludzi przyszły pożegnać rapera Nipsey Hussle 

Nipsey Hussle nie żyje. W niedzielę 33-letni amerykański raper zginął w trakcie strzelaniny, do której doszło na parkingu przed jego sklepem odzieżowym w południowym Los Angeles. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Przyczyną śmierci były najprawdopodobniej rany postrzałowe głowy i tułowia.

W poniedziałkowy wieczór tysiące osób zdecydowały się przybyć na miejsce tragedii i oddać hołd zmarłemu raperowi. W pewnym momencie przed budynkiem wybuchła ogromna panika, a tłum zaczął krzyczeć i uciekać. Jak podają amerykańskie media, ludzie usłyszeli głośny hałas, który mylnie odebrano jako strzelaninę. W wyniku wybuchu paniki około 20 osób zostało rannych. Część z nich przetransportowano do pobliskich szpitali.

Nipsey Hussle nie żyje. Policja zidentyfikowała podejrzanego o zabójstwo

Policja w Los Angeles zidentyfikowała mężczyznę, który jest podejrzany o zamordowanie Nipsey Hussle. To 29-letni Eric Holder.

Jak poinformowali funkcjonariusze, w niedzielę mężczyzna pojawił się przed sklepem i podszedł do rapera. Oddał kilka strzałów i uciekł do samochodu, którym miała kierować niezidentyfikowana na ten moment kobieta.

Eric Holder jest obecnie poszukiwany. Kalifornijska policja prosi wszystkich o pomoc w odnalezieniu podejrzanego 29-latka.

Nipsey Hussle był uznawany za jedną ze wschodzących gwiazd amerykańskiego rapu. W 2018 roku ukazał się jego pierwszy i jedyny album studyjny zatytułowany „Victory Lap”. Płyta zdobyła uznanie wśród słuchaczy oraz krytyków. Dotarła do 4. miejsca amerykańskiej listy bestsellerów Billboard 200 i była nominowana do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii „najlepszy album rap”. Hussle współpracował m.in. ze Snoop Doggiem, 50 Centem czy Childish Gambino. 

Zagłosuj

Czy słuchałeś muzyki Nipsey Hussle?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cnn.com,tmz.com/PK