Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Młodsza siostra Miley Cyrus podbije świat muzyki? Poznajcie 17-letnią Noah

30.08.2017 15:11

Nie od dziś wiadomo, że Miley Cyrus, jedna z najpopularniejszych obecnie artystek, pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Jej ojciec to amerykańska gwiazda country, a starszy brat gra w zespole Metro Station. Swoje pierwsze kroki w świecie muzyki zaczyna teraz stawiać też 17-letnia Noah Cyrus. Młodsza siostra Miley wydała już kilka utworów i pracuje nad debiutanckim albumem.

Młodsza siostra Miley Cyrus podbije świat muzyki? Poznajcie 17-letnią Noah fot. Youtube (NoahCyrusVEVO)

Noah Lindsey Cyrus urodziła się w 2000 roku. Niedawno postanowiła iść w ślady członków rodziny i spróbować swoich sił jako piosenkarka. Nastolatka przyznała, że jedną z jej największych inspiracji jest Ben Howard – brytyjski artysta folkowy, który zasłynął utworami „Keep Your Head Up” czy „Only Love”.

W zeszłym roku 17-latka podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy i pracuje obecnie nad debiutancką płytą zatytułowaną „NC-17”. Młoda artystka zaangażowała się bardzo w tworzenie albumu, na którym usłyszymy jej autorskie teksty. Data wydania pozostaje na ten moment nieznana.

Noah zaprezentowała jednak już kilka utworów. Pierwszy z nich „Make Me (Cry)”, wydany pod koniec 2016 roku, pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Szwecji. Teledysk do singla odtworzono już niemal 100 milionów razy w serwisie YouTube.

Debiutująca Cyrus ma też za sobą pierwszy występ podczas dużej gali rozdania nagród. W trakcie marcowej imprezy iHeartRadio Music Awards piosenkarka zaprezentowała razem z brytyjskim muzykiem Labrinthem swój debiutancki singiel.

RadioZET.pl/PK