Zamknij

Nothing But Thieves zagra koncert w Polsce. Muzycy zdecydowali się też na wyjątkową współpracę

02.09.2021 16:35
Nothing But Thieves
fot. Rafael De La Camara/agefotostock/East News

Nothing But Thieves powraca na koncert w Polsce. Muzycy ogłosili, że zagrają w Warszawie oraz poinformowali o wyjątkowej współpracy. 

Nothing But Thieves to brytyjski zespół rockowy, który ma ogromne grono fanów w Polsce. Muzycy mieli pojawić się na FEST Festiwalu 2020, ze względu na pandemię koronawirusa, koncert się nie odbył. Fani wyczekiwali artystów na tegorocznej edycji wydarzenia, jednak kilka dni przed imprezą, artyści poinformowali, że nie pojawią się na scenie. Muzycy napotkali utrudnienia związane z transportem.

Nothing But Thieves zagra koncert w Polsce w 2022 roku

Zapewne wszyscy polscy fani NBT ucieszą się, że muzycy powrócą do naszego kraju na solowy koncert po 3 latach nieobecności. Brytyjczycy zagrają w Warszawie w EXPO XXI - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym. Jeśli pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów muzykom, koncert odbędzie się 7 kwietnia 2022 roku.

Nothing But Thieves zagrają w Polse w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej ich nowy album "Moral Panic".

Jak czytamy w opisie występu:

Za co fani kochają Nothing But Thieves? Za szczerość, mocne riffy, mocny głos Conora Masona i szalone koncerty, na których publiczność bawi się do upadłego. Występy Nothing But Thieves przyniosły zespołowi renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Nothing But Thieves jest także ulubieńcem polskiej publiczności, a bilety na ich koncerty znikają w mgnieniu oka!

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy wystartowała 1 września o 12:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczęła się 2 września o 11:00. Wejściówki do ogólnego obiegu trafią 3 września o 11:00.

Nothing But Thieves i Rag’n’Bone Man łączą siły

Poza koncertem w Polsce NBT mają jeszcze jedno ciekawe ogłoszenie dla swoich fanów. Muzycy podjęli współpracę z brytyjską gwiazdą muzyki pop - Rag’n’Bone Manem. Artyści opublikowali wspólny utwór "Alone", który trafił na album "Life By Misadventure", jednak muzycy nadali mu zupełnie nowego wyrazu.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]