Zamknij

Nowy utwór Luisa Fonsi i Demi Lovato. Oto następca Despacito? [WIDEO]

Redakcja
17.11.2017 09:39
Nowy utwór Luisa Fonsi i Demi Lovato. Oto następca Despacito? [WIDEO]
fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

Luis Fonsi odniósł niewyobrażalny sukces z piosenką „Despacito”. W trakcie tegorocznych wakacji przebój podbijał listy przebojów na całym świecie, a oficjalny teledysk każdego dnia oglądały miliony osób. Teraz portorykańska gwiazda powraca z nowym utworem „Échame La Culpa”, w którym gościnnie pojawia się Demi Lovato. Mamy następcę „Despacito”?

Zagłosuj

Czy „Échame La Culpa” jest lepsze od „Despacito”?

Liczba głosów:

Kompozycja „Échame La Culpa”, podobnie jak słynne „Despacito”, jest utrzymana w tanecznym, latynoskim klimacie. Nie mogło też zabraknąć przebojowego i wpadającego w ucho refrenu.

W piosence gościnnie pojawia się także Demi Lovato, która niedawno wydała swój szósty album „Tell Me You Love Me” oraz nagrała przebój „Sorry Not Sorry”. Amerykańska wokalistka i była gwiazda Disneya śpiewa w nowym utworze zarówno po angielsku, jak i hiszpańsku.

W czwartek, 16 listopada, odbyła się prestiżowa gala Latin Grammy 2017, podczas której rozdano nagrody w kategorii muzyki latynoamerykańskiej. Największym zwycięzcą okazał się właśnie Luis Fonsi, któremu „Despacito” przyniosło aż cztery statuetki.

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Szaleństwo na punkcie tej piosenki sprawiło, że klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk obejrzano już ponad 4,3 mld razy.

RadioZET.pl/PK