Zamknij

Nowe brzmienie lata – bliskość i emocje, gdziekolwiek jesteś

 Nowe brzmienie lata – bliskość i emocje, gdziekolwiek jesteś
fot. Shutterstock

Muzyka jest nieodłącznym elementem życia codziennego i towarzyszy nam w wielu czynnościach. To nasz ulubiony artysta zachęca nas co ranek do wstawania z łóżka, nastraja podczas wykonywania aktywności i mobilizuje podczas długich wędrówek.

Muzykę można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Sprawdza się to przede wszystkim latem, kiedy podróżujemy więcej.

Dzięki muzyce możemy przenieść się w dowolne miejsce, na przykład na koncert wybranego wykonawcy lub oderwać się od otoczenia, zanurzając się w ulubionych dźwiękach. Jak nic innego potrafi głęboko poruszyć, zachwycić, wzruszyć i odprężyć.

Prywatny koncert na zawołanie

Chyba każdy z nas od czasu do czasu lubi wybrać się na koncert, szczególnie jeśli jest okazja do posłuchania ulubionego artysty lub grupy muzycznej. Niestety nie zawsze jest to możliwe do wykonania. Drogie bilety wstępu, niedogodna dla nas lokalizacja lub brak planowanych koncertów to tylko niektóre czynniki, które potrafią wywołać w nas frustrację. Na szczęście łatwo temu zaradzić.

Jeśli chcesz poczuć się, jakbyś był na koncercie swojej ulubionej grupy muzycznej, załóż słuchawki JBL LIVE400BT lub JBL LIVE650BTNC. Brzmienie podkreślone wzmocnionymi basami, które można usłyszeć w najsławniejszych salach koncertowych i klubach na świecie, przeniesie cię pod samą scenę. Dzięki temu poczujesz się częścią wydarzenia, które wybrzmiewa w twoich uszach, gdziekolwiek jesteś.

Ja praktycznie co piątek przenoszę się na swój prywatny koncert Red Hot Chilli Peppers, a słuchawki JBL dostarczają mi najlepszych emocji. 

Filmowe emocje zawsze pod ręką

Jak już opadną koncertowe emocje i zechcesz zrelaksować się podczas seansu filmowego, to z pewnością przyjemność sprawi ci czysty odbiór dźwięku oraz dobre nagłośnienie. Nie ukrywajmy, niska jakość dźwięku podczas domowego seansu, może nawet z najlepiej zapowiadającego się wieczoru, zrobić istny koszmar. Jeśli zatem nie chcesz, żeby spotkały cię nieoczekiwane nieprzyjemności, to przede wszystkim zadbaj o odpowiednie słuchawki, dzięki którym zyskasz pewność, że nic nie zakłóci twojego relaksu.

Słuchawki JBL LIVE650BTNC wygłuszają odgłosy otoczenia, dzięki czemu łatwo skupisz się na wykonywanych czynnościach. W ten sposób, nieważne, czy będziesz w trakcie podróży, w domowym zaciszu czy na hałaśliwym campingu, poczujesz się jak na prawdziwym seansie kinowym.

Chociaż wolę oglądać filmy ze znajomymi, to od czasu do czasu, jak chyba każdy, mam ochotę zrobić sobie „dzień dla siebie”, zaparzyć gorącej herbaty, założyć słuchawki i obejrzeć coś przyjemnego. Na samotne letnie wieczory polecam niezawodną Bridget Jones.

tabelka_JBL(2)

Słuchaj i relaksuj się

„Książka jest dobra na wszystko” – tak przynajmniej twierdzą ci, dla których czytanie, jest jedną z najprzyjemniejszych form spędzania czasu. Coraz popularniejsze jest jednak słuchanie audiobooków, szczególnie latem, kiedy podróżujemy więcej lub spędzamy czas na świeżym powietrzu. Dlatego dobrze jest zopatrzyć się w odpowiednie do tego akcesoria. Używając słuchawek, warto zadbać zarówno o doskonałą jakość dźwięku, jak i wygodę użytkowania.  

Niezwykle wygodne i polecane przez użytkowników są słuchawki z linii JBL LIVE. Wyposażone są w pałąk pokryty tkaniną, który doskonale dopasowuje się do kształtu głowy. Z kolei ich lekkość i rozmiar pozwala na zabranie ich ze sobą dosłownie wszędzie – zmieszczą się nawet do małego plecaka. Ciekawy design i duży wybór kolorów słuchawek zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Gwarantuję, że słuchanie audiobooków czy coraz popularniejszych podcastów nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Ja obecnie zasłuchana jestem w audiobooku pierwszej części trylogii „Władca pierścieni” Tolkiena, a ciekawy głos lektora towarzyszy mi w prawie każdej podróży. Z kolei, jeśli chodzi o podcasty, to lubuję się w kryminalnych historiach, które świetnie opowiada Justyna Mazur na swoim kanale „Piąte: Nie zabijaj”. Dzięki doskonałemu brzmieniu i czystemu dźwiękowi, które dają mi moje słuchawki, na chwilę mogę przenieść się w opowiadane miejsca zbrodni.  

Zapewnij sobie komfort podczas letnich aktywności

Aktywności fizycznego lata mogą stać się jeszcze przyjemniejsze. Komfort podczas, wieczornego spaceru zwiększymy dzięki funkcji słuchawek linii JBL LIVE, która pozwala na dostęp do Asystenta Google lub Amazon Alexa poprzez dotknięcie muszli słuchawki. W ten sposób można w każdej chwili wysyłać wiadomości do przyjaciół, odtwarzać swoje ulubione playlisty czy sprawdzać pogodę, nawet nie patrząc na telefon.

Tutaj znajdziecie przygotowaną przez Radio ZET playlistę stworzoną z myślą o letnich aktywnościach, z której uwielbiam korzystać i która nie raz zmobilizowała mnie do przejścia kolejnego kilometra.

Słuchawki JBL LIVE – jeszcze więcej przyjemności ze słuchania

Słuchawki linii JBL LIVE oferują jeszcze więcej korzyści. Można je zabrać nawet w najdłuższą podróż, bez obawy, że wyłączą się na naszym ulubionym kawałku. Wystarczą zaledwie 2 godziny ładowania, by móc cieszyć się muzyką i emocjami przez cały dzień. Ale nawet jeśli nie masz tyle czasu, to wystarczy 15 minut, aby streamować ulubioną muzykę przez kolejne dwie godziny.

Niewątpliwą zaletą słuchawek linii JBL LIVE jest również funkcja połączenia wielopunktowego. Pozwala ona na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne. Dzięki temu można przełączyć się przykładowo z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefon komórkowy.

I choć te wakacje z pewnością będą różniły się od poprzednich, to wcale nie oznacza, że muszą być gorsze. Weź ze sobą swoją ulubioną muzykę w podróż, zrób sobie prywatny koncert na świeżym powietrzu i poczuj się jak w kinie nawet bez wychodzenia z domu. Słuchawki linii JBL zadbają o emocje, gdziekolwiek jesteś. Daj się ponieść nowej odsłonie lata.

Wszystkie słuchawki linii JBL LIVE dostępne są w sklepach MediaMarkt. Wykaz sklepów w twoim mieście wraz z ich dokładnymi adresami można znaleźć na stronie internetowej mediamarkt.pl. Jeśli zależy Wam na czasie, a nie możecie wybrać się do sklepu, zamówicie je również online lub przez infolinię - nawet z dostawą tego samego dnia.