Zamknij

Nowe fakty w sprawie śmierci liderki The Cranberries

Redakcja
17.01.2018 11:37
Nowe fakty w sprawie śmierci liderki The Cranberries
fot. EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Fani Dolores O’Riordan wciąż nie mogą otrząsnąć się po jej śmierci. Nadala nieznana jest oficjalna przyczyna zgonu 46-letniej gwiazdy. Brytyjskie media informują jednak o nieznanych dotąd informacjach.

Liderka The Cranberries zmarła nagle w poniedziałek, 15 stycznia. W chwili śmierci przebywała w Londynie, gdzie była w trakcie nagrywania nowego materiału.

Nowe informacje

Jak podają popularne brytyjskie dzienniki, Dolores O’Riordan została znaleziona martwa w łazience przez pokojówki hotelu London Hilton on Park Lane, gdzie piosenkarka mieszkała na czas wizyty w stolicy Wielkiej Brytanii.

Pracownicy pojawili się w jej apartamencie, sądząc, że 46-latka jest poza hotelem. 

Komunikat policji

16 stycznia londyńska policja wydała specjalne oświadczenie w sprawie śmierci Irlandki.

„Policja wykluczyła udział osób trzecich. Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana. Raport w sprawie zostanie sporządzony przez koronera” - można przeczytać w raporcie.

Szczegóły na temat przyczyny zgonu pozostają nieznane. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dni.

5 przebojów The Cranberries, za które pokochaliśmy Dolores O’Riordan

Zmarła gwiazda nagrała razem z zespołem siedem krążków, z których pochodzi wiele znanych do dziś hitów. Tutaj prezentujemy 5 utworów irlandzkiej grupy, o których zawsze będą pamiętać fani muzyki.

RadioZET.pl/mirror.co.uk/thesun.ie/PK