Znamy datę premiery nowej płyty Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj nowego singla!

13.09.2017 16:25

Album zatytułowany „O mnie, o tobie, o nas” z dziesięcioma nowymi utworami pojawi się w sklepach już 13 października. Kompozycje powstały we współpracy ze znaną polską artystką. Płytę promują single „My (O mnie, o tobie, o nas)” oraz najnowszy „Wszystko dobrze”.

Znamy datę premiery nowej płyty Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj nowego singla! fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Ostatni album Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop" pojawił się w 2015 roku i natychmiast okazał się bestsellerem pokrywając się platyną już w dniu premiery. Na nowym krążku znajdą się utwory, które piosenkarz przygotował wspólnie z Anią Dąbrowską. Pomysł współpracy pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem.

"Dla nas obojga było oczywiste, że prędzej czy później znowu się spotkamy" – mówi Piaseczny.

Brzmienie płyty będzie utrzymane w pogodnym, jak również dojrzałym klimacie. Najnowsze, bardzo osobiste piosenki artysty mają opowiadać przede wszystkim o miłości, przyjaźni i życiu wśród najbliższych.

okładka fot. mat. prasowe

„Opowiadam więc o sobie, ale mogą się w tym odnaleźć inni ludzie, jeśli tylko tego chcą. Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem” – tłumaczy wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.

Produkcją płyty zajął się znany Michał Przytuła, z którym Andrzej Piaseczny ostatnio współpracował jeszcze w latach dziewięćdziesiątych.

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy singiel Andrzeja Piasecznego „Wszystko dobrze”. Artysta zapowiedział na swoim Facebooku, że już niedługo pojawi się też oficjalny teledysk.

QUIZ z Andrzejem Piasecznym

Myślicie, że znacie największe przeboje tego artysty? Rozpoznacie utwory Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie się. Życzymy powodzenia!

QUIZ: Czy rozpoznasz piosenki Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? fot. ons.pl / fot. Pawel Kibitlewski

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK

Oceń