Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy challenge hitem sieci. Ludzie wyskakują z aut i tańczą do hitu Drake'a [WIDEO]

27.07.2018 13:27

Internauci uwielbiają wyzwania. Niemal każdego roku pojawia się kilka challengów, które podbijają sieć. Wygląda na to, że internet opanowała właśnie nowa zabawa. Mnóstwo osób publikuje krótkie filmy, kiedy wyskakują z samochód i tańczą do nowego hitu „In My Feelings” Drake’a.

In My Feelings Challenge fot. www.instagram.com/chachigonzales/

In My Feelings Challenge: nowe taneczne wyzwanie podbija internet

Piosenka „In My Feelings” Drake’a to obecnie największy przebój w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że hit rapera stał się częścią nowej mody w sieci. Internauci stworzyli kolejne wyzwanie, które podbija media społecznościowe.

Internet zalewa obecnie fala tanecznych filmików. Na czym polega nowy challenge? Ludzie, słysząc w radiu utwór „In My Feelings”, wyskakują z jadącego samochodu i zaczynają tańczyć na ulicy.

Nowy challenge, mimo że robi bez wątpienia wrażenie, na pewno nie jest bezpieczną zabawą. Amerykańska policja już zaczęła ostrzegać wszystkich przed udziałem w wyzwaniu.

To tylko kwestia czasu, aż ktoś wpadnie pod koła samochodu lub kierowca nagrywający filmik uderzy kogoś przechodzącego przez ulicę — powiedział szef policji w stanie Massachusetts. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/charlotteobserver.com/PK

Oceń
Tagi