Zamknij

Nowy singiel Ani Dąbrowskiej już w sieci. Posłuchaj!

Redakcja
11.10.2017 12:46
Nowy singiel Ani Dąbrowskiej już w sieci. Posłuchaj!
fot. Youtube (AniaDabrowskaVEVO)

Ania Dąbrowska oficjalnie zaprezentowała swój nowy utwór „Z Tobą Nie Umiem Wygrać”, który zapowiada pierwszą w karierze artystki składankę z największymi przebojami. Przypomnijmy, że singiel przedpremierowo pojawił się 4 października na antenie Radia ZET.

Piosenka „Z Tobą Nie Umiem Wygrać” to pierwszy premierowy numer artystki od czasów singla „Porady na zdrady [Dreszcze]”, który promował film o tym samym tytule.

Nowy utwór – utrzymany w mocno nowoczesnym, popowym klimacie – zapowiada nadchodzący album artystki. Nie będzie to jednak wydawnictwo z niepublikowanymi dotąd kawałkami.

"The Best Of Ania Dąbrowska"

Już 10 listopada Ania Dąbrowska wyda swoją pierwszą kompilację z największymi przebojami. Na płycie „The Best Of” znajdzie się 15 kompozycji z różnych okresów kariery wokalistki. Nie zabraknie takich hitów jak chociażby „Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać” czy „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”.

Album ukaże się także na limitowanym, podwójnym winylu. Składanka jest już dostępna w przedsprzedaży.

Ania Dąbrowska
fot. mat. prasowe / Sony Music Poland

Fryderyk 2017 za płytę „Dla naiwnych marzycieli”

Ania Dąbrowska to jedna z najczęściej nagradzanych Fryderykiem artystek. W kwietniu 2017 roku otrzymała już swoją dziewiątą statuetkę. Jej szósty krążek został nagrodzony w kategorii „album roku pop”. Oprócz "Nieprawdy", płytę promowały także "W głowie" i "Poskładaj mnie".

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK