Zamknij

Charlie Puth prezentuje nowy singiel. Powtórzy sukces „Attention”?

Redakcja
06.10.2017 14:38
Charlie Puth prezentuje nowy singiel. Powtórzy sukces „Attention”?
fot. mat. prasowe / Warner Music Poland

Amerykański wokalista przygotowuje się właśnie do wydania swojego drugiego albumu. Pierwszy singiel „Attention” okazał się wielkim hitem również w Polsce. Piosenka niedawno dotarła na sam szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Teraz Charlie Puth przedstawia następny utwór „How Long”. Szykuje się kolejny hit?

Przykład Charliego Putha pokazuje, że naprawdę warto publikować swoje covery w internecie. 25-letni Amerykanin zyskał ogromną popularność dzięki serwisowi YouTube, gdzie prezentował nowe wersje znanych hitów z repertuaru m.in. Sii, Bruno Marsa, Taylor Swift czy Rihanny.

Dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia i ma na swoim koncie już kilka dużych przebojów: „See You Again” z Wizem Khalifą, „Marvin Gaye” z Meghan Trainor, „We Don’t Talk Anymore” z Seleną Gomez czy najnowszy „Attention”, na który cały czas możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Piosenka „How Long” to kolejny po wspomnianym już „Attention” (mającym status platynowego singla w Ameryce) utwór Charliego, który zapowiada jego drugą płytę studyjną, zatytułowaną "VoiceNotes". Album ukaże się 19 stycznia 2018 roku.

Charlie Puth może pochwalić się już trzema nominacji do Grammy, nagrodami Billboardu, MTV oraz Teen Choice Awards. Jego debiutanckie dzieło "Nine Track Mind" ze stycznia 2016 roku sprzedało się w ponad milionowym nakładzie w samych Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/WarnerMusicPoland/PK