Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy przebój zespołu Enej? Takiej ballady jeszcze nie mieli [WIDEO]

08.11.2017 14:17

Muzycy Enej, znani ze swoich skocznych i przebojowych utworów, postanowili tym razem zaprezentować się z nieco innej strony. Nowy singiel „Zagubiony” to klimatyczna ballada. Posłuchaj!

Nowy przebój zespołu Enej? Takiej ballady jeszcze nie mieli [WIDEO] fot. Youtube (EnejOficjalny)

Muzyka olsztyńskiego zespołu cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy Radia ZET. Nastrój ich najnowszej kompozycji może jednak zaskoczyć niejednego fana.

Singiel „Zagubiony” jest utrzymany w spokojnym, balladowym klimacie. Skoczne i energetyczne melodie, z których od lat słynie Enej, ustąpiły tym razem miejsca delikatnym brzmieniom.

- Nie brak oczywiście szerokiego instrumentarium, a także pięknej melodii. Wszystko to połączone w niezwykle klimatyczną opowieść o poszukiwaniu samego siebie, pełną pytań, które często sobie zadajemy - czytamy w opisie nowego teledysku.

Enej powstał piętnaście lat temu w 2002 w Olsztynie. Założyli go bracia Sołoduchowie i ich przyjaciel Łukasz Kojrys. Formacja inspiruje się przede wszystkim ukraińskim i polskim folklorem, który łączy z elementami muzyki rozrywkowej. Do ich największych przebojów należą „Radio Hello”, „Symetryczno-liryczna”, „Skrzydlate Ręce” czy „Tak Smakuje Życie”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi