Nowy przebój zespołu Enej? Takiej ballady jeszcze nie mieli [WIDEO]

08.11.2017 14:17

Muzycy Enej, znani ze swoich skocznych i przebojowych utworów, postanowili tym razem zaprezentować się z nieco innej strony. Nowy singiel „Zagubiony” to klimatyczna ballada. Posłuchaj!

Nowy przebój zespołu Enej? Takiej ballady jeszcze nie mieli [WIDEO] fot. Youtube (EnejOficjalny)

Muzyka olsztyńskiego zespołu cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy Radia ZET. Nastrój ich najnowszej kompozycji może jednak zaskoczyć niejednego fana.

Singiel „Zagubiony” jest utrzymany w spokojnym, balladowym klimacie. Skoczne i energetyczne melodie, z których od lat słynie Enej, ustąpiły tym razem miejsca delikatnym brzmieniom.

- Nie brak oczywiście szerokiego instrumentarium, a także pięknej melodii. Wszystko to połączone w niezwykle klimatyczną opowieść o poszukiwaniu samego siebie, pełną pytań, które często sobie zadajemy - czytamy w opisie nowego teledysku.

Enej powstał piętnaście lat temu w 2002 w Olsztynie. Założyli go bracia Sołoduchowie i ich przyjaciel Łukasz Kojrys. Formacja inspiruje się przede wszystkim ukraińskim i polskim folklorem, który łączy z elementami muzyki rozrywkowej. Do ich największych przebojów należą „Radio Hello”, „Symetryczno-liryczna”, „Skrzydlate Ręce” czy „Tak Smakuje Życie”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi