Zamknij

Nowy singiel Sylwii Przybysz już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
15.01.2018 15:58
Nowy singiel Sylwii Przybysz już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. mat. prasowe

Gorąca premiera w Radiu ZET. Już dziś po godz. 18:00 słuchacze usłyszą na naszej antenie zupełnie nowy utwór Sylwii Przybysz. Piosenka „Pomimo” to pierwsza zapowiedź trzeciego albumu młodej artystki. 

Piosenka „Pomimo” promuje krążek zatytułowany „Czas”. Nazwa płyty ma symbolizować długą drogę 19-letniej artystki, którą przebyła od początku swojej kariery. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 2 marca.

- Utwór „Pomimo” opowiada o tym, że zawsze warto walczyć do ostatniej chwili. Nawet jeżeli jest już naprawdę źle i wydaje się, że nie ma szans na poprawę sytuacji – wyznaje Sylwia.

Kompozycja pojawi się już dziś po godz. 18:00 w programie „Wieczór z Radiem ZET”, który prowadzi Marcin Wojciechowski.

Kariera Sylwii

Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2012 roku od wykonywania coverów i udostępnianie ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Pierwszym coverem, który wykonała był utwór Cher Lloyd „Want U Back”.

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Dotychczas z płyty ukazały się klipy do piosenek: „Plan”, „Turn The Page”, „Happy End”, „Najważniejsza” oraz zupełna nowość: „Zmiany”.

W 2015 i 2016 roku wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnie oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars. W sierpniu 2016 roku powstał album „Związane Oczy Mam”, który artystka nagrała w duecie z Verbą. Album zdobył tytuł złotej płyty, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

W grudniu 2016 roku Sylwia wydała swój drugi solowy album zatytułowany „Tylko Raz”. Krążek dotarł do 15 miejsca listy OLiS.

Sylwia Przbysz
fot. mat. prasowe