Nowy singiel Sylwii Przybysz już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

15.01.2018 15:58

Gorąca premiera w Radiu ZET. Już dziś po godz. 18:00 słuchacze usłyszą na naszej antenie zupełnie nowy utwór Sylwii Przybysz. Piosenka „Pomimo” to pierwsza zapowiedź trzeciego albumu młodej artystki. 

Nowy singiel Sylwii Przybysz już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET” fot. mat. prasowe

Piosenka „Pomimo” promuje krążek zatytułowany „Czas”. Nazwa płyty ma symbolizować długą drogę 19-letniej artystki, którą przebyła od początku swojej kariery. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 2 marca.

- Utwór „Pomimo” opowiada o tym, że zawsze warto walczyć do ostatniej chwili. Nawet jeżeli jest już naprawdę źle i wydaje się, że nie ma szans na poprawę sytuacji – wyznaje Sylwia.

Kompozycja pojawi się już dziś po godz. 18:00 w programie „Wieczór z Radiem ZET”, który prowadzi Marcin Wojciechowski.

Kariera Sylwii

Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2012 roku od wykonywania coverów i udostępnianie ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Pierwszym coverem, który wykonała był utwór Cher Lloyd „Want U Back”.

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Dotychczas z płyty ukazały się klipy do piosenek: „Plan”, „Turn The Page”, „Happy End”, „Najważniejsza” oraz zupełna nowość: „Zmiany”.

W 2015 i 2016 roku wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnie oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars. W sierpniu 2016 roku powstał album „Związane Oczy Mam”, który artystka nagrała w duecie z Verbą. Album zdobył tytuł złotej płyty, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

W grudniu 2016 roku Sylwia wydała swój drugi solowy album zatytułowany „Tylko Raz”. Krążek dotarł do 15 miejsca listy OLiS.

Sylwia Przbysz fot. mat. prasowe
Oceń