Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy singiel Thirty Seconds To Mars. Gorąca premiera już dziś w Radiu ZET!

26.01.2018 10:31

Już dziś po godz. 11:00 słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy najnowszy singiel amerykańskiego zespołu. Piosenka „Dangerous Night” promuje ich kolejny krążek. Przypomnijmy, że Thirty Seconds To Mars wystąpi już 18 kwietnia w Łodzi. Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia.

Nowy singiel Thirty Seconds To Mars. Gorąca premiera już dziś w Radiu ZET! fot. mat. prasowe

Gorąca premiera w piątkowym „Dniu z Radiem ZET”. „Dangerous Night” to kolejna piosenka, po świetnie przyjętym singlu „Walk On Water”, zapowiadająca piąty krążek formacji, nad którym muzycy Thirty Seconds To Mars aktualnie pracują.

Mars fot. mat. prasowe

Wspomniany już utwór „Walk On Water” to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który zespół zrealizować w trakcie zeszłorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości. Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku, w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

Koncert w łódzkiej Atlas Arenie

Wielka europejska trasa amerykańskiej formacji odbędzie się w marcu, kwietniu i maju 2018 roku. Polski koncert zaplanowano na 18 kwietnia 2018 roku.

Bilety na wydarzenie w Łodzi w cenach od 169 zł są dostępne na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl i w salonach sieci Empik.

Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia.

15 milionów sprzedanych płyt i wielkie sukcesy koncertowe

Koncerty Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, cieszą się ogromną popularnością w wielu krajach. Zespół, którego początki sięgają 1998 roku, wyprzedaje od wielu lat areny i stadiony na całym świecie.

Muzycy mogą pochwalić się wyjątkowym rekordem Guinnessa — ich tournée „Into the Wild Tour” (2010-2011) to najdłuższa trasa koncertowa w historii. Formacja zagrała wtedy łącznie ponad 300 koncertów.

Thirty Seconds to Mars nagrali cztery studyjne albumy, które sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Grupa z Leto na czele pracuje aktualnie nad kolejnym wydawnictwem. Promują je single „Walk on Water” i najnowszy „Dangerous Night”.

RadioZET.pl/PK

Oceń