Zamknij

Odważny klip Andrzeja Piasecznego. Pojawia się w nim tajemnicza kobieta [WIDEO]

Redakcja
29.09.2017 15:03
Odważny klip Andrzeja Piasecznego. Pojawia się w nim tajemnicza kobieta [WIDEO]
fot. Youtube (AndrzejPiasecznyVEVO)

Najnowszy utwór Andrzeja Piasecznego „Wszystko Dobrze” doczekał się właśnie klipu. Singiel, podobnie jak wcześniejszy „My (O mnie, o tobie, o nas)”, zapowiada kolejny album artysty, którego premiera odbędzie się już w październiku.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się klip do "Wszystko Dobrze"?

Liczba głosów:

Intrygujący teledysk, nakręcony w hotelu, prezentuje relację dwojga ludzi. Widzowie mogą zobaczyć Andrzeja Piasecznego razem z tajemniczą kobietą. Okazuje się, że w jej rolę wcieliła się przyjaciółka artysty - Malwina Wędzikowska.

Wraz z nową płytą „O mnie, o Tobie, o nas”, muzyk świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Do współpracy nad albumem zaprosił m.in. Anię Dąbrowską. Brzmienie będzie utrzymane w pogodnym, dojrzałym klimacie, a piosenki mają opowiadać o miłości, przyjaźni i życiu wśród najbliższych. Wydawnictwo ukaże się już 13 października.

Ostatni album Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop" pojawił się w 2015 roku i natychmiast stał się bestsellerem, pokrywając się platyną już w dniu premiery.

Głosuj na "Wszystko Dobrze" na Liście Przebojów Radia ZET

Nowy singiel Piasecznego znalazł się już w propozycjach do naszej listy. Jeśli chcesz, żeby pojawił się w dwudziestce najlepszych utworów - zagłosuj tutaj. Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy "Wszystko Dobrze" udało się znaleźć na liście. 

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK