Zamknij

Nowy teledysk Grzegorza Hyżego! Powstał na pięknej Teneryfie [WIDEO]

Redakcja
08.08.2017 11:00
Nowy teledysk Grzegorza Hyżego! Powstał na pięknej Teneryfie [WIDEO]
fot. Youtube / Grzegorz Hyży / Sony Music Poland

Grzegorz Hyży prezentuje klip do swojego drugiego singla „Noc i Dzień” z albumu „Momenty”. Zdjęcia powstały na jednej z najpiękniejszych hiszpańskich wysp. Koniecznie musicie zobaczyć ten teledysk!

„Noc i Dzień” jest jednym z najbardziej intensywnych utworów na drugiej płycie Grzegorza Hyżego, zarówno pod względem brzmienia, jak i swojego przesłania. Utwór, który sam artysta określa najbardziej reprezentatywnym dla całego albumu, łączy alternatywne zacięcie i pełne napięcia gitarowe partie z mocno wybrzmiewającym, przebojowym refrenem.

Na nowy singiel można już głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Teledysk powstał na Teneryfie i został wyreżyserowany przez Michała Brauma oraz ekipę Image Pro. To właśnie oni są odpowiedzialni za wideoklipy chociażby Zakopower, Kamila Bednarka, LemON czy Artura Rojka.

Akustyczny koncert w Radiu ZET

W maju Grzegorz Hyży dał specjalny występ na antenie naszego radia. Wokalista zaśpiewał swój przebój "O Pani!" oraz utwór niespodziankę. Zobacz tutaj, jak artysta i jego zespół dali czadu podczas akustycznego koncertu.

Recenzja płyty „Momenty”

„Wierzę w ten album, wierzę twórcom i chcę wrócić do Momentów albo raczej wracać w różnych sytuacjach, a to przynajmniej w moim przypadku potwierdza, że album jest autentyczny, co jak powtarzam jest w muzyce najważniejsze” – napisał Marcin Wojciechowski. Pełna recenzja jest dostępna tutaj.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK