Zamknij

„Poczuj Luz” z Kamilem Bednarkiem! Zobacz jego najnowszy teledysk [WIDEO]

Redakcja
04.09.2017 13:02
„Poczuj Luz” z Kamilem Bednarkiem! Zobacz jego najnowszy teledysk [WIDEO]
fot. Youtube (Kamil Bednarek Official)

„Poczuj luz, muzyką wypełnij dzień, to antidotum na stres, w pogoni za marzeniami oddychaj wyobraźnią” – śpiewa Kamil Bednarek w swoim przeboju. Jego nowa piosenka pnie się w górę na Liście Przebojów Radia ZET. W sieci pojawił się teledysk. Zobaczcie wideo.

Kamil Bednarek pracuje właśnie nad swoim kolejnym studyjnym albumem. Artysta zaprezentował w tym roku już dwa nowe utwory. Najpierw singiel „Talizman”, a teraz przebój „Poczuj Luz”, na który możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Nowa piosenka utrzymana jest w reggae’owym, typowym dla tego artysty klimacie. Bednarek nie rezygnuje z pozytywnych i optymistycznych brzmień.

„To utwór, po odsłuchaniu którego człowiek może na chwilę zwolnić i wyluzować. Złapać beztroską chwilę” – powiedział sam piosenkarz.

Kamil Bednarek coveruje T.Love

T.Love działa na polskiej scenie już od 35 lat. W związku z jubileuszem zorganizowano specjalną akcję pod nazwą „T.Cover”, w ramach której znani artyści prezentują autorskie wersje przebojów legendarnego zespołu. Teraz swój cover przedstawili Kamil Bednarek i grupa 5 ELEMENT. Zobaczcie wideo.

RadioZET.pl/PK