Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy teledysk Moniki Lewczuk sprawi, że zatęsknisz za latem. Nakręcono go w Chorwacji!

12.10.2017 13:43

Polska artystka, która ma szansę w tym roku na zdobycie prestiżowej nagrody MTV EMA, zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel „Namieszałeś”. W sieci pojawił się także oficjalny wideoklip. Nagrano go nad słonecznym Adriatykiem.

Nowy teledysk Moniki Lewczuk sprawi, że zatęsknisz za latem. Nakręcono go w Chorwacji! fot. Youtube (MonikaLewczukVEVO)

Monika Lewczuk zdobyła popularność za sprawą udziału w 5. edycji programu „The Voice of Poland”. Udało jej się dojść do etapu Bitew. Niedługo później nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną.

W lipcu 2015 roku zadebiutowała z singlem „#Tam Tam”, który stworzyła wspólnie z Sarsą Markiewicz. Piosenka cieszyła się dużym zainteresowaniem i pozwoliła artystce na dalszy rozwój kariery.

Niecały rok później, w czerwcu 2016 roku, Lewczuk wydała swój pierwszy studyjny album „#1”. Wydawnictwo pokryło się złotem. Znalazł się na nim m.in. potrójnie platynowy przebój „Ty i Ja”. Oficjalny teledysk do singla zrobił furorę w serwisie YouTube – do tej pory obejrzano go już blisko 30 milionów razy.

Piosenkarka chętnie też współpracuje z innymi artystami. Może pochwalić się wspólnymi utworami z Antkiem Smykiewiczem czy Alvaro Solerem, z którym nagrała hit „Libre”.

Drugi album wkrótce

Singiel „Namieszałeś” to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Moniki, którego premiera odbędzie się wiosną 2018 roku.

Teledysk powstał w Chorwacji. Nakręciła go reżyser Anna Powierża, odpowiedzialna za klipy m.in. Antka Smykiewicza, Krzysztofa Kiljańskiego czy Lanberry.

Nominacja do MTV EMA 2017

Monika Lewczuk ma szanse w tym roku na zdobycie statuetki MTV w kategorii „najlepszy polski artysta”. Oprócz niej, nominację otrzymali też Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Nykiel, Dawid Kwiatkowski i Monika Lewczuk. Polskiego zwycięzcę wybiorą internauci w głosowaniu, które już się rozpoczęło. Tegoroczna gala odbędzie się 12 listopada. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK

Oceń