Zamknij

Nowy teledysk Moniki Lewczuk sprawi, że zatęsknisz za latem. Nakręcono go w Chorwacji!

Redakcja
12.10.2017 13:43
Nowy teledysk Moniki Lewczuk sprawi, że zatęsknisz za latem. Nakręcono go w Chorwacji!
fot. Youtube (MonikaLewczukVEVO)

Polska artystka, która ma szansę w tym roku na zdobycie prestiżowej nagrody MTV EMA, zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel „Namieszałeś”. W sieci pojawił się także oficjalny wideoklip. Nagrano go nad słonecznym Adriatykiem.

Monika Lewczuk zdobyła popularność za sprawą udziału w 5. edycji programu „The Voice of Poland”. Udało jej się dojść do etapu Bitew. Niedługo później nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną.

W lipcu 2015 roku zadebiutowała z singlem „#Tam Tam”, który stworzyła wspólnie z Sarsą Markiewicz. Piosenka cieszyła się dużym zainteresowaniem i pozwoliła artystce na dalszy rozwój kariery.

Niecały rok później, w czerwcu 2016 roku, Lewczuk wydała swój pierwszy studyjny album „#1”. Wydawnictwo pokryło się złotem. Znalazł się na nim m.in. potrójnie platynowy przebój „Ty i Ja”. Oficjalny teledysk do singla zrobił furorę w serwisie YouTube – do tej pory obejrzano go już blisko 30 milionów razy.

Piosenkarka chętnie też współpracuje z innymi artystami. Może pochwalić się wspólnymi utworami z Antkiem Smykiewiczem czy Alvaro Solerem, z którym nagrała hit „Libre”.

Drugi album wkrótce

Singiel „Namieszałeś” to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Moniki, którego premiera odbędzie się wiosną 2018 roku.

Teledysk powstał w Chorwacji. Nakręciła go reżyser Anna Powierża, odpowiedzialna za klipy m.in. Antka Smykiewicza, Krzysztofa Kiljańskiego czy Lanberry.

Nominacja do MTV EMA 2017

Monika Lewczuk ma szanse w tym roku na zdobycie statuetki MTV w kategorii „najlepszy polski artysta”. Oprócz niej, nominację otrzymali też Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Nykiel, Dawid Kwiatkowski i Monika Lewczuk. Polskiego zwycięzcę wybiorą internauci w głosowaniu, które już się rozpoczęło. Tegoroczna gala odbędzie się 12 listopada. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK