Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mocna dawka elektroniki od Natalii Nykiel. Zobacz mroczny klip do nowego singla! [WIDEO]

06.11.2017 13:55

W październiku artystka powróciła z drugim albumem „Discordia”. To właśnie z tej płyty pochodzi najnowszy, mocno elektroniczny singiel „Total Błękit”, do którego powstał właśnie wideoklip.

Mocna dawka elektroniki od Natalii Nykiel. Zobacz mroczny klip do nowego singla! [WIDEO] fot. Youtube (NataliaNykielVEVO)

„Total Błękit” to kolejny utwór, obok piosenek „Spokój” i „Kokosanki”, który promuje drugą płytę Natalii Nykiel.

Nowy singiel, napisany przez Marię Peszek, to mocny punkt albumu „Discordia” oraz jeden z najbardziej ulubionych kawałków sympatyków artystki. Fani chwalą kompozycję za mocną, wyrazistą i bardzo elektroniczną produkcję.

W internecie pojawiło oficjalne wideo wyreżyserowane przez Łukasz Zabłocki. Teledysk jest utrzymany w ciemnym, mrocznym klimacie.

Złoty debiut

Natalia Nykiel zdobyła popularność za sprawą udziału w drugiej edycji The Voice of Poland. Artystka zajęła w programie czwarte miejsce.

W 2014 roku wydała debiutancki album „Lupus Electro”, którym zachwycili się zarówno słuchacze, jak i krytycy. Dzieło spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, a Natalia była chwalona za łączenie muzyki popularnej z dźwiękami elektroniki.

Album sprzedał się w ponad 15 tysiącach egzemplarzy i uzyskał status złotej płyty.

RadioZET.pl/PK

Oceń