Zamknij

Nowy klip Sama Smitha robi wrażenie. Nakręcono go na jednym ujęciu! [WIDEO]

Redakcja
30.11.2017 15:39
Nowy klip Sama Smitha robi wrażenie. Nakręcono go na jednym ujęciu! [WIDEO]
fot. Youtube (SamSmithWorldVEVO)

Brytyjczyk, zdobywca Oscara i Grammy, kontynuuje promocje swojego kolejnego krążka. Artysta zaprezentował właśnie teledysk do drugiego singla zatytułowanego „One Last Song”. Klip powstał w nietypowy sposób. Został nakręcony całkowicie na jednym ujęciu, bez żadnych cięć. Musisz to zobaczyć.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Sama Smitha?

Liczba głosów:

„One Last Song” to kolejna piosenka, obok „Too Good at Goodbyes”, promująca dzieło „The Thrill of It All”. Album dotarł na sam szczyt listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a w Polsce znalazł się w najlepszej dziesiątce.

Najnowszy teledysk, wyreżyserowany przez Joego Connora, nakręcono w londyńskim teatrze Palladium. Kamera podążą za Smithem, który przechadza się po różnych pomieszczeniach, aż w końcu pojawia się na dachu budynku. W tle można zobaczyć chociażby słynnego Big Bena i Pałac Westminsterski.

Samochodowe karaoke z Samem Smithem

Brytyjczyk wziął niedawno udział w niezwykle popularnym samochodowym karaoke będącego częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show”, który prowadzi słynny James Corden. W trakcie odcinka spotkała go wyjątkowa niespodzianka. Zobacz wideo.

RadioZET.pl/PK