Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy utwór Jennifer Lopez już jest! Będzie wakacyjny przebój?

05.07.2017 12:00

Słynna piosenkarka powraca do świata muzyki z nowym, bardzo wakacyjnym przebojem. To pierwszy singiel zapowiadający kolejny studyjny album Jennifer Lopez. Płyta będzie w całości nagrana po hiszpańsku.

Nowy utwór Jennifer Lopez już jest! Będzie wakacyjny przebój? fot. ons.pl

„Ni Tú Ni Yo” – tak brzmi tytuł najnowszej piosenki Jennifer Lopez. Artystka zaprosiła do współpracy kubańską grupę Gente de Zona. Niezwykle wakacyjnie brzmiący utwór to pierwszy zwiastun dziewiątej już płyty 47-letniej artystki.

Nowy album pojawi się w sklepach najprawdopodobniej jesienią tego roku. Będzie to pierwszy krążek od czasów „Como Ama una Mujer” z 2007 roku, który zostanie nagrany w całości w języku hiszpańskim. Nad brzmieniem dzieła Lopez współpracuje m.in. ze swoim byłym mężem Marc’iem Anthonym. To nie pierwsza muzyczna współpraca tej pary. 47-letni artysta stworzył m.in. hitowe „Qué Hiciste”.

Wielka kariera Lopez

Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych amerykańskich artystek. Mimo wieloletniej już kariery, piosenkarka wciąż jest niezwykle popularna. Przez wielu uważana jest za popkulturową ikonę z licznymi przebojami na koncie. Słuchacze Radia ZET znają ją chociażby z takich hitów jak „If You Had My Love”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „On the Floor” czy „Ain’t Your Mama”.

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek!

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek! fot. Youtube (Wilki), wikimedia.org

RadioZET.pl/PK

Oceń