Zamknij

Takiego Bednarka nie słyszałeś. W jego nowym klipie pojawia się Natalia Szroeder! [WIDEO]

Redakcja
17.11.2017 12:19
Takiego Bednarka nie słyszałeś. W jego nowym klipie pojawia się Natalia Szroeder! [WIDEO]
fot. Youtube (Kamil Bednarek Official)

Kamil Bednarek przygotowuje się do wydania swojej kolejnej płyty. W najnowszym singlu postanowił na chwilę porzucić rytmy reggae i zaprezentował fortepianową balladę zatytułowaną „Jak długo jeszcze”. W oficjalnym teledysku gościnnie wystąpiła Natalia Szroeder.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się romantyczna odsłona Kamila Bednarka?

Liczba głosów:

Romantyczna kompozycja „Jak długo jeszcze” to kolejny singiel zapowiadający trzeci studyjny album Kamila Bednarka zatytułowany „Talizman”. Premierę płyty, którą promowały już utwory „Talizman” i „Get Up”, zaplanowano na 1 grudnia.

- Pracę nad utworem rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu - historii miłosnej. Musiało upłynąć trochę czasu, aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa, ale… kochajcie się i nie wstydźcie tego wspaniałego uczucia – mówi Bednarek.

W teledysku do emocjonalnej ballady pojawiła się Natalia Szroeder, której ostatni hit „Zaprowadź mnie” cieszy się dużą popularnością na antenie Radia ZET.

Kamil Bednarek coveruje T.Love

T.Love działa na polskiej scenie już od 35 lat. W związku z jubileuszem zorganizowano specjalną akcję pod nazwą „T.Cover”, w ramach której znani artyści prezentują autorskie wersje przebojów legendarnego zespołu. Teraz swój cover przedstawili Kamil Bednarek i grupa 5 ELEMENT. Zobacz wideo.

RadioZET.pl/PK