Zamknij

Obcokrajowcy słuchali polskiej muzyki. Ocenili hity m.in. Górniak, Podsiadło czy Niemena [WIDEO]

Redakcja
19.02.2019 13:43
Obcokrajowcy słuchali polskiej muzyki. Ocenili hity m.in. Górniak, Podsiadło czy Niemena [WIDEO]
fot. Youtube (Dzikie Ucho)

Polska muzyka jest bardzo różnorodna. Zastanawialiście się kiedyś, czy nasze piosenki mogłyby się spodobać obcokrajowcom? Youtuberzy z kanału Dzikie Ucho zaprezentowali polskie hity cudzoziemcom. Zobaczcie, jak zareagowali na m.in. muzykę Edyty Górniak, Czesława Niemena, Margaret czy Dawida Podsiadło.

Dzikie Ucho to polski kanał na Youtube, gdzie grupa ludzi mierzy się z zagadnieniami ze świata muzyki, filmu czy telewizji.

W jednym z ostatnich odcinków twórcy kanału postanowili zaprezentować obcokrajowcom polską muzykę. Każda z osób musiała ocenić siedem znanych utworów z Polski. Były to: „Once In A Lifetime” Edyty Górniak (angielska wersja „To nie ja”), „Sen o Warszawie” Czesława Niemena, „My Słowianie” Donatana i Cleo, „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło, „Jesteś szalona” Boys, „Wehikuł Czasu” Dżemu oraz „Thank You Very Much” Margaret. Zobaczcie ich reakcje!

To nie pierwszy raz, kiedy cudzoziemcy reagują na polską muzyką w internecie. W grudniu pewien amerykański youtuber komentował przeboje z Polski.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK