Zamknij

Obozy artystyczne z Michałem Szpakiem. Znamy cenę biletu

Redakcja
08.02.2018 13:44
Obozy artystyczne z Michałem Szpakiem. Znamy cenę biletu
fot. AP/FOTOLINK

Obozy to coraz popularniejsza forma komunikacji artystów z fanami. W trakcie wspólnych wyjazdów uczestnicy mają okazję podszkolić talent artystyczny pod okiem swojego idola. Zrobił to już Dawid Kwiatkowski, a teraz w jego ślady idzie także Michał Szpak. 

Nadchodzące wakacje dla autora przeboju „Don’t Poison Your Heart” będą naprawdę intensywne.

W lipcu i sierpniu odbędą się obozy artystyczne dla dzieci oraz młodzieży w przedziale wiekowym 9-20 lat. W roli nauczyciela pojawi się sam Michał Szpak, który będzie chciał pomóc wszystkim młodym uczestnikom w ich rozwoju artystycznym.

W trakcie wyjazdów osoby będą szkolić się w różnych dziedzinach artystycznych. W programie znajdą się m.in. zajęcia wokalne, wideo, fotograficzne czy graficzne.

Cena za 10-dniowy wyjazd

Obozy zostaną zorganizowane w dwóch różnych miejscach: mazurskich Pieckach i nadmorskim Poddąbiu.

Koszt wyjazdu na jeden obóz wynosi 2599 złotych. Jak informuje „Fakt”, Michał Szpak może zarobić na wakacyjnych koloniach nawet 100 tysięcy złotych.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” po raz kolejny znalazło się na szczycie zestawienia? Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK