Odważny singiel Demi Lovato w sieci! Czy to będzie nowy hit byłej gwiazdy Disneya?

11.07.2017 16:33

24-letnia Demi Lovato powraca z utworem „Sorry Not Sorry” skierowanym w stronę hejterów. Nowy singiel zwiastuje szósty studyjny krążek artystki. Czy piosenka okaże się hitem?

Odważny singiel Demi Lovato w sieci! Czy to będzie nowy hit byłej gwiazdy Disneya? fot. mat. prasowe, Island Records

O nadchodzącej premierze nowej piosenki Amerykanki było głośno od kilku dni. Co jakiś czas artystka podsycała atmosferę i publikowała kolejne zapowiedzi. We wtorek, 11 lipca, utwór „Sorry Not Sorry” zadebiutował w sieci. Singiel powstał we współpracy m.in. z Sean Douglas i Warrenem "Oak" Felderem, znanym z kolaboracji z Rihanną, Britney Spears, Jennifer Lopez czy Arianą Grande.

Teledysk do nowej piosenki Lovato został już nagrany. W klipie pojawią się m.in. Paris Hilton i Wiz Khalifa. Premiera wkrótce.

Singla można obecnie posłuchać w serwisach streamingowych. Wystarczy kliknąć tutaj. Artystka udostępniła także fragment utworu na swoim Instagramie. Poniżej wideo:

Demi Lovato: Od Disneya, przez chorobę psychiczną, do nominacji Grammy

Amerykanka to nie tylko piosenkarka. Dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „The X Factor”.

„Sorry Not Sorry” zapowiada następne, szóste już wydawnictwo 24-latki. Od jej debiutanckiego albumu „Don’t Forget” minęła prawie dekada. W ciągu następnych lat Lovato wydała kolejne płyty, z których pochodzą takie utwory jak „Skyscraper”, „Heart Attack”, „Neon Lights” czy „Cool for the Summer”. Za ostatni krążek „Confident” z 2015 roku otrzymała swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody Grammy.

W trakcie swojej kariery artystka zmagała się także z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Amerykanka przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Ostatnio artystka nawiązała współpracę z amerykańską grupą Cheat Codes. Nagrali razem utwór "No Promises", na który możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń