Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selena Gomez coraz odważniejsza. Tak kusi w nowym teledysku! [WIDEO]

20.11.2017 13:32

Najnowszy singiel Seleny Gomez zdobywa popularność na całym świecie. Spodobał się również słuchaczom Radia ZET, którzy coraz chętniej głosują na „Wolves” na naszej liście przebojów. Amerykańska gwiazda zaprezentowała w końcu oficjalny teledysk do tej piosenki. 

Selena Gomez coraz odważniejsza. Tak kusi w nowym teledysku! [WIDEO] fot. Youtube (SelenaGomezVEVO)

Wielkimi krokami zbliża się kolejna płyta Seleny Gomez. Artystka podzieliła się w tym roku już trzema nowymi piosenkami. Mimo iż niedawno wydała single „Bad Liar” i „Fetish”, nie mogła skupić się na ich prawidłowej promocji w mediach. We wrześniu gwiazda przyznała, że zmagała się latem z poważnymi problemami zdrowotnymi – musiała przejść przeszczep nerki.

Wygląda na to, że tym razem Amerykanka powraca do świata muzyki na poważnie. W niedzielę, 19 listopada, wystąpiła z nowym utworem „Wolves” na gali American Music Awards 2017, gdzie zaprezentowała się jako blondynka. Był to jej pierwszy występ na żywo od ponad roku. Wcześniej udostępniła także oficjalny klip, w którym pokazuje swoją odważniejszą i bardziej zmysłową odsłonę. Teledysk wyreżyserował Colin Tilley, znany ze współpracy z m.in. Rihanną, Justinem Bieberem, Britney Spears czy Nicki Minaj.

Kawałek „Wolves”, który powstał we współpracy ze znanym producentem i DJ-em Marshmello, jest utrzymany w elektronicznym, tanecznym klimacie. Piosenka pnie się obecnie w górę w muzycznych zestawieniach. Możesz również głosować na singiel na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń