Zamknij

Ofelia zmieniła się w Lisę. Iga Krefft wydała nowy singiel i zaskoczyła wizerunkiem [WIDEO]

21.09.2021 10:16
Ofelia Iga Krefft
fot. mat. prasowe

Ofelia prezentuje nowy singiel "Słony Kiss", który zapowiada jej kolejną płytę. W najnowszym teledysku Iga Krefft kompletnie zmieniła wizerunek i stała się Lisą. To kolejna intrygująca postać, w którą wcieliła się piosenkarka i aktorka.

Iga Krefft spełnia się nie tylko jako aktorka, ale także jako piosenkarka. Znana przede wszystkim z roli w " M jak miłość" gwiazda ma na swoim koncie już debiutancką płytę "Księgi Ofeliowe". Teraz pracuje nad następnym albumem, a jego kolejna zapowiedź właśnie trafiła do sieci.

Ofelia zaprezentowała nowy singiel "Słony Kiss", a także oficjalny teledysk, w którym Krefft zmienia się w postać Lisy.

Zobacz także:  Iga Krefft o depresji. Gwiazda "M jak Miłość" przeżyła dramat. "Zaburzenia akcji serca"

Ofelia – "Słony Kiss". Iga Krefft wydała nowy singiel i zmieniła wizerunek

"Słony Kiss" to druga zapowiedź kolejnej płyty Ofelli. Nad utworem, jak również całym albumem, Iga Krefft pracowała z Kubą Karasiem, muzykiem i producentem znanym z zespołu The Dumplings. W nowym, tanecznym singlu artystka wcieliła się w postać Lisy.

 Lisa ma złamane serce, lecz nie wie jeszcze, że jej złamane serce może uleczyć tylko jedna osoba. Ona sama! "Słony Kiss" to opowieść o bardzo słodkiej zemście, która odbywa się na łamach wewnętrznej estrady Lisy. To już kolejna bohaterka, którą Ofelia porywa do tańca i pokazuje, że szkoda czasu na słone pocałunki! Let's just have fun! – czytamy w opisie piosenki.

Ofelia zapowiedziała, że jej nowa płyta będzie naprawdę wyjątkowa. Piosenkarka postanowiła zaprezentować aż osiem różnych muzycznych odsłon, m.in. zranioną Lisę, władczą Mirandę, która słuchacze poznali w pierwszym singlu "Zakochana w bicie", androgeniczną Tamarę, słodko-słoną Chloe czy zranioną Terry. Iga Krefft będzie stopniowo przedstawiać każdą kolejną postać.

 Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii – brzmi zapowiedź.

RadioZET.pl/mat.prasowe