Zamknij

Oko w oko z Jasonem Derulo!

Redakcja
16.08.2018 12:48
Jason Derulo
fot. mat. prasowe

Koncert Jasona Derulo, którego patronem medialnym jest Radio ZET, zbliża się wielkimi krokami — legendarna gwiazda muzyki pop i R&B przyjedzie do Polski już 30 października tego roku. Będzie to pierwszy headlinerowy występ Jasona Derulo w Polsce! Prócz genialnego koncertu, fanów czeka mnóstwo atrakcji, a wydarzeniem, które do granic możliwości podsyci atmosferę tego wieczoru, będzie zdecydowanie... spotkanie twarzą w twarz ze znakomitym showmanem!

Prócz fenomenalnego supportu w postaci wschodzącego zespołu LZ7 i gościa specjalnego — Marcusa & Martinusa, podbijającego na wskroś serca rzeszy nastolatek, Jason Derulo wystąpi po raz pierwszy w Polsce jako headliner, promując europejską trasę koncertową ''2 SIDES WORLD TOUR'' i oczaruje całą publiczność swoim niezwykle energetycznym wokalno-tanecznym show! Derulo — artysta wszechstronnie uzdolniony, spotka się ze swoimi fanami osobiście i podaruje im niezwykłe gadżety! Aby spotkać się z Jasonem Derulo trzeba zakupić pakiet VIP. Należy jednak pamiętać, że warunkiem koniecznym do zakupu pakietu jest posiadanie biletu na koncert. Pakiety VIP trafią do sprzedaży już jutro – 17 sierpnia!

Pakiet VIP jest dostępny w cenie 795,00 PLN i zawiera:

  • spotkanie z Jasonem Derulo
  • zdjęcie z Jasonem Derulo
  • zdjęcie z autografem artysty
  • pamiątkowy gadżet
  • laminat
  • wcześniejsze wejście na obiekt

Zakupionych pakietów nie można zwrócić, odsprzedać, ani wymienić. Nie można również zmienić danych personalnych i przepisać pakietu na inną osobę. Tylko osoba, która zakupiła pakiet ma prawo do jego otrzymania.

Zainteresowani nie powinni zwlekać ani minuty i bacznie śledzić start sprzedaży, gdyż pula VIP-owskich wejściówek jest bardzo ograniczona! Pakiety VIP można nabyć tylko i wyłącznie poprzez stronę: bilety.imprezyprestige.com. Występ Jasona Derulo zaplanowano na 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Radio ZET to patron medialny koncertu.