Pamiętasz Olę Nizio? Zwyciężczyni The Voice of Poland wydała debiutancki singiel

22.01.2018 16:11

Aleksandra Nizio dała się poznać po raz pierwszy w 2014 roku, kiedy zrobiła furorę w „The Voice of Poland”. Uczestniczka, którą wielu nazywało wtedy „polską Adele”, rozkochała w sobie telewidzów i wygrała piątą edycję programu. Po kilku latach od sukcesu młoda artystka powraca z debiutanckim singlem.

Pamiętasz Olę Nizio? Zwyciężczyni The Voice of Poland wydała debiutancki singiel fot. Youtube (The Voice of Poland)

Singiel „Kuloodporna” to pierwszy utwór zapowiadający debiutancki album Oli Nizio, nad którym 22-latka cały czas pracuje w studiu. Piosenka powstała we współpracy z Piotrem Siejką i Lanberry.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący kompozycję. Wideo stworzył Michał Braum — twórca klipów m.in. Artura Rojka, Kamila Bednarka czy Grzegorza Hyżego.

The Voice of Poland 5

19-letnia wówczas Nizio zrobiła furorę w popularnym show. Pod wodzą Justyny Steczkowskiej wygrała całą piątą edycję, pokonując m.in. Sarsę, Jerzego Grzechnika czy Natalię Lubrano.

Jednym z jej najlepszych momentów w programie był występ z utworem Adele „One and Only”. Nagranie z etapu „Nokautów” obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK

Oceń