Zamknij

Olivia Newton-John ma nawrót raka. Nie chcę wiedzieć, ile czasu jej zostało

Piotr Krajewski
09.08.2019 16:46
Olivia Newton-John ma nawrót raka piersi nie chcę wiedzieć ile czasu jej zostało
fot. EAST NEWS

Olivia Newton-John ma nawrót raka. Gwiazda słynnego musicalu „Grease” udzieliła ostatnio poruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o kolejnej walce z chorobą nowotworową. 70-letnia piosenkarka zmaga się z rakiem piersi, a od niedawna też przerzutami na kręgosłup.

Olivia Newton-John ma nawrót raka piersi

Olivia Newton-John przyznała, że po raz kolejny musi zmierzyć się z rakiem piersi. W najnowszym, niezwykle poruszającym wywiadzie dla „60 Minutes Australia” opowiedziała o walce z chorobą nowotworową w IV stadium zaawansowania.

Plotki o złym stanie zdrowia gwiazdy musicalu „Grease” pojawiły się już na początku 2019 roku, kiedy  zagraniczne media spekulowały, że Olivia Newton-John przegrywa walkę z rakiem i umiera. Artysta zdecydowała się wtedy zdementować te informacje.

Teraz 70-latka potwierdziła, że ma nawrót raka piersi z przerzutami na kręgosłup, ale wierzy, iż także tym razem uda jej się wygrać z chorobą. Poddaje się radioterapii i sięga po naturalne terapie, m.in. stosuje medyczną marihuanę. Dodała też, że nie lubi przyjmować leków na receptę.

Jeśli ktoś Ci powie, że masz tylko sześć miesięcy życia, to bardzo prawdopodobne, że tak się stanie. Więc dla mnie, z psychologicznego punktu widzenia, lepiej nie wiedzieć, czego się spodziewać — mówi Olivia Newton-John i przyznaje, że nie chce, aby lekarze informowali ją, ile zostało jej czasu.

Olivia Newton-John to jedna z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki. Wydała kilkadziesiąt albumów studyjnych, które rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Jest laureatką czterech prestiżowych nagród Grammy, a do jej największych przebojów należą m.in. utwory „Physical” i „Xanadu”.

Zasłynęła także z kultowej roli Sandy w legendarnym musicalu „Grease”, gdzie grała u boku Johna Travolty. Para nagrała razem przeboje „You're the One That I Want” i „Summer Nights”. Album ze ścieżką dźwiękową do filmu rozszedł się w niemal 30 milionach egzemplarzy.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cnn.com/PK