Zamknij

Olivia Newton-John po raz trzeci walczy z rakiem. Kolejny nawrót choroby u gwiazdy „Grease”

Redakcja
11.09.2018 11:47
Olivia Newton-John
fot. Robert Perry/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Olivia Newton-John po raz trzeci walczy z rakiem. U słynnej piosenkarki i aktorki ponownie zdiagnozowano nowotwór. W jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że pojawiły się przerzuty w okolicach kręgosłupa.

Olivia Newton-John ma raka. Po raz trzeci

69-letnia Olivia Newton-John, gwiazda legendarnego musicalu „Grease”, poinformowała, że po raz kolejny musi zmierzyć się z rakiem. W zeszłym roku zdiagnozowano u niej nowotwór w dole kręgosłupa. Aktorka i piosenkarka przyznała, że leczy się nie tylko za pomocą radioterapii, ale także leczniczej marihuany oraz innych naturalnych środków.

Wierzę, że pokonam raka. Taki jest mój cel — powiedziała.

Po raz pierwszy rak piersi został zdiagnozowany u Olivii Newton-John w 1992 roku. Choroba powróciła w 2013 roku — nawrót wykryto przy badaniach kontrolnych po wypadku samochodowym, w którym uczestniczyła artystka. Guz pojawił się wówczas na ramieniu. Teraz wykryto przerzuty w okolicach kręgosłupa.

Olivia Newton-John to jedna z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki. Wydała kilkadziesiąt albumów studyjnych, które rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Jest laureatką czterech prestiżowych nagród Grammy, a do jej największych przebojów należą m.in. utwory „Physical” i „Xanadu”.

Zasłynęła także z kultowej roli Sandy w legendarnym musicalu „Grease”, gdzie grała u boku Johna Travolty. Para nagrała razem przeboje „You're the One That I Want” i „Summer Nights”. Album ze ścieżką dźwiękową do filmu rozszedł się w niemal 30 milionach egzemplarzy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.co.uk/PK