Zamknij

Olivia Newton-John jest umierająca? Gwiazda musicalu „Grease” komentuje [WIDEO]

Redakcja
03.01.2019 10:34
Olivia Newton-John
fot. Robert Perry/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Olivia Newton-John przegrywa walkę z rakiem i umiera — takie informacje pojawiły się w zagranicznych mediach. Gwiazda słynnego musicalu „Grease” zdecydowała się skomentować doniesienia. Opublikowała specjalne wideo, w którym zdementowała plotki o złym stanie zdrowia.

Olivia Newton-John umiera? Gwiazda musicalu Grease dementuje plotki

Olivia Newton-John umiera? Informacje o fatalnym stanie zdrowia australijskiej piosenkarki obiegły światowe media w tym tygodniu. Według doniesień artystka przegrywa walkę z rakiem. Przypomnijmy, że we wrześniu 2017 roku potwierdziła, że ma kolejny nawrót nowotworu.

W związku z dużym zainteresowaniem tematem Olivia Newton-John zdecydowała się szybko zdementować plotki o nadchodzącej śmierci i opublikowała wideo, w którym zaprzeczyła doniesieniom i złożyła życzenia na Nowy Rok.

Chcę tylko powiedzieć, że pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone. Mam się świetnie — powiedziała Olivia Newton-John i podziękowała za wsparcie dla jej centrum terapeutycznego dla osób chorych na raka, które założyła w Melbourne.

70-letnia Olivia Newton-John już trzeci raz walczy z nowotworem. Niedawno zdiagnozowano u niej przerzuty w dole kręgosłupa. Po raz pierwszy rak piersi został zdiagnozowany u Australijki w 1992 roku. Choroba powróciła w 2013 roku — nawrót wykryto przy badaniach kontrolnych po wypadku samochodowym, w którym uczestniczyła artystka. Guz pojawił się wówczas na ramieniu.

Olivia Newton-John to jedna z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki. Wydała kilkadziesiąt albumów studyjnych, które rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Jest laureatką czterech prestiżowych nagród Grammy, a do jej największych przebojów należą m.in. utwory „Physical” i „Xanadu”.

Zasłynęła także z kultowej roli Sandy w legendarnym musicalu „Grease”, gdzie grała u boku Johna Travolty. Para nagrała razem przeboje „You're the One That I Want” i „Summer Nights”. Album ze ścieżką dźwiękową do filmu rozszedł się w niemal 30 milionach egzemplarzy. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/theguardian.com/PK