Zamknij

Bójka kobiet w trakcie koncertu Olivii Rodrigo. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

20.09.2021 11:33
Olivia Rodrigo bójka na koncercie
fot. Twitter/TikTok screen

Olivia Rodrigo wystąpiła na iHeartRadio Music Festival. W trakcie koncertu w Las Vegas miała miejsce dość niecodzienna sytuacja. Między dwiema kobietami doszło do poważnej bójki. Nagranie wideo ze zdarzenia natychmiast rozeszło się po internecie.

Olivia Rodrigo bije rekordy popularności. Debiutancki album młodej piosenkarki to jedna z najpopularniejszych płyt wydanych w 2021 roku. Nic więc dziwnego, że 18-latka została już okrzyknięta przez wielu największą gwiazdą muzyki młodego pokolenia.

W miniony weekend Amerykanka dała swój pierwszy koncert w tym roku. Podczas występu na iHeartRadio Music Festival doszło jednak do zaskakującego zdarzenia. W tłumie widzów miała miejsce bójka między kobietami. Do internetu trafiło nagranie wideo.

Zobacz także:  Olivia Rodrigo właśnie zapisała się w historii. Świat oszalał na punkcie 18-latki

Bójka kobiet w trakcie koncertu Olivii Rodrigo. Nagranie WIDEO trafiło do internetu

Olivia Rodrigo zagrała udany koncert w Las Vegas, ale jej występ przyćmiło zdarzenie, które miało miejsce pod sceną.

W trakcie występu piosenkarki z wielkim przebojem "Drivers License" doszło do bójki pomiędzy dwiema kobietami. Jeden z uczestników koncertu nagrał zdarzenie i wrzucił wideo do mediów społecznościowych, które natychmiast rozeszło się po internecie. Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet rzuciła się na drugą z pięściami.

Nie wiadomo jednak, jak zakończyła się cała sytuacja i czy na bójkę zareagowała ochrona, ponieważ nagranie wideo trwa zaledwie kilkanaście sekund.

RadioZET.pl/nme.com