Zamknij

8 lat od powstania One Direction. Do sieci wyciekła data nachodzącego koncertu!

Redakcja
23.07.2018 14:01
One Direction
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Mija 8 lat od powstania One Direction, jednego z najsłynniejszych boysbandów w historii muzyki. Fani wciąż liczą na wielki powrót zespołu. Do sieci wyciekła właśnie niepotwierdzona data pierwszego koncertu One Direction po przerwie, co wywołało ogromne poruszenie.

One Direction: 8. rocznica powstania boysbandu

One Direction powstało w 2010 roku podczas siódmej edycji brytyjskiego „X Factor”. W ciągu kilku lat zespół stał się jednym z najsłynniejszych boysbandów w historii. W 2016 roku grupa zdecydowała się jednak zawiesić działalność, a członkowie skupili się na karierach solowych.

ZOBACZ TEŻ: Jak dobrze znasz One Direction i jego członków? [QUIZ]

Coraz głośniej mówi się o wielkim powrocie One Direction. W poniedziałek ogromne zamieszanie wywołały informacje, które pojawiły się na jednej z australijskich stron z biletami. Na liście nadchodzących wydarzeń fani zauważyli koncert boysbandu zaplanowany na 31 grudnia 2020 roku w Melbourne. One Direction mieliby wystąpić tam w ramach trasy „On The Road Again”. Informacja o wydarzeniu szybko jednak została usunięta ze strony, a przedstawiciele stadionu, gdzie najprawdopodobniej miałby odbyć się koncert, zaprzeczyli doniesieniom. Zespół nie zdecydował się na ten moment skomentować całej sprawy.

Co ciekawe, oficjalne konto One Direction na Twitterze wznowiło właśnie aktywność. Od kilkunastu godzin grupa publikuje fragmenty tekstów swoich najpopularniejszych utworów.

W ciągu sześciu lat działalności One Direction wydali pięć multiplatynowych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Do ich największych przebojów należą utwory „What Makes You Beautiful”, „Drag Me Down”, „Story of My Life”, „One Way or Another (Teenage Kicks)” czy „Live While We're Young”. Obecnie wszyscy członkowie boysbandu nagrywają solowy materiał.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK