Zamknij

Wielki powrót One Direction? Zdaniem Liama Payne'a jest to możliwe!

Redakcja
03.10.2018 14:20
One Direction
fot. Instagram (onedirection)

Po raz kolejny pojawiają się plotki o powrocie One Direction. Czy to faktycznie prawda? Wygląda na to, że jest coś na rzeczy. Świadczy o tym chociażby niedawna wypowiedź Liama Payna, jednego z członków słynnego boysbandu. Jego zdaniem wszystko jest możliwe.

Powrót One Direction? Liam Payne komentuje

One Direction zawiesili działalność w 2016 roku. Coraz częściej pojawiają się jednak plotki o powrocie zespołu na scenę.

Kilka miesięcy temu Liam Payne przyznał, że wszyscy członkowie rozmawiali o wznowieniu działalności. Teraz ponownie nawiązał do tego w jednym z wywiadów.

Zdecydowanie jest szansa (na powrót). Ostatnio widziałem się z Louisem w pewnej sprawie, ale nie mogę o tym mówić. Jestem też w kontakcie z Niallem i Harrym. Myślę, że byłoby miło powrócić wspólnie, ale zobaczymy. Wszystko w swoim czasie — powiedział Payne.

Zespół One Direction powstał w 2010 roku podczas siódmej edycji brytyjskiego „X Factor”. Tworzyli go Harry Styles, Liam Payne, Zayn Malik, Louis Tomlinson i Niall Horan. W programie grupa zajęła ostatecznie 3. miejsce i rozpoczęła swoją wielką karierę muzyczną. W ciągu sześciu lat boysband wydał pięć multiplatynowych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Na początku 2015 roku One Direction opuścił Zayn Malik.

Do ich największych przebojów należą utwory „What Makes You Beautiful”, „Drag Me Down”, „Story of My Life”, „One Way or Another (Teenage Kicks)” czy „Live While We're Young”.

Obecnie wszyscy członkowie One Direction skupili się na karierach solowych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK