Zamknij

Chester z Linkin Park śpiewa z fanami na jednym z ostatnich koncertów. Wzruszające nagranie [WIDEO]

Redakcja
07.12.2017 10:50
Chester z Linkin Park śpiewa z fanami na jednym z ostatnich koncertów. Wzruszające nagranie [WIDEO]
fot. Youtube (Linkin Park)

Od śmierci Benningtona minęło już niemal pięć miesięcy. Wielu fanów Linkin Park wciąż jednak nie może pogodzić się z odejściem ich lidera. Zespół zaprezentował koncertowe wideo do utworu „Crawling”, które nagrano w trakcie ostatniego tournée. Teledysk zapowiada album „One More Light: Live”.

Finalna trasa koncertowa zespołu rozpoczęła się 6 maja w Buenos Aires. Swój ostatni koncert w życiu Chester Bennington zagrał 6 lipca w Birmingham. W związku ze śmiercią Amerykanina wszystkie kolejne występy zostały odwołane.

Członkowie Linkin Park postanowili oddać hołd swojemu zmarłemu przyjacielowi i zapowiedzieli wydanie krążka koncertowego „One More Light: Live”. Płyta z 16 utworami w wersji na żywo ukaże się już 15 grudnia.

- Dedykujemy ten album naszemu Chesterowi, który włożył serce i duszę w „One More Light”. Chester powiedział nam, że uważa tę trasę za najlepszą, jaką kiedykolwiek odbyliśmy. Koleżeństwo oraz radość, której doświadczaliśmy na scenie, odzwierciedlały głęboką więź między nami, z naszymi fanami i muzyką – napisała formacja.

W internecie pojawił się pierwszy, bardzo emocjonalny przedsmak nowego wydawnictwa. W czarno-białym teledysku do koncertowej wersji przeboju „Crawling” z debiutanckiej płyty Linkin Park możemy obserwować Chestera Benningtona stojącego tuż obok tłumu fanów i śpiewającego razem z nimi jeden ze swoich największych hitów.

Wyniki sekcji zwłok Benningtona

Lider Linkin Park zmarł 20 lipca w wieku 41 lat. Popularny wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Popełnił samobójstwo przez powieszenie w lipcu tego roku. Do sieci trafiły oficjalne wyniki autopsji muzyka. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK