Zamknij

Będzie nowa płyta Linkin Park! Zadedykują ją zmarłemu Chesterowi

Redakcja
17.11.2017 11:24
Będzie nowa płyta Linkin Park! Zadedykują ją zmarłemu Chesterowi
fot. Face to Face/REPORTER

Członkowie grupy potwierdzili, że wydają nowy koncertowy album, który powstał podczas ostatniej trasy z Chesterem Benningtonem. Na wydawnictwie znajdzie się 16 piosenek w wersji live. Premiera już w grudniu.

Premiera albumu zatytułowanego „One More Light Live” odbędzie się 15 grudnia. Na płycie znajdą się takie przeboje jak chociażby „What I've Done”, „In the End” i „Numb”, które Chester wykonywał razem z zespołem podczas swojej ostatniej trasy koncertowej. Tournée nie ominęło też Polski - formacja zagrała 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie.

Nowe wydawnictwo z dedykacją

- Dedykujemy ten album naszemu Chesterowi, który włożył serce i duszę w „One More Light”. Chester powiedział nam, że uważa tę trasę za najlepszą, jaką kiedykolwiek odbyliśmy. Koleżeństwo oraz radość, której doświadczaliśmy na scenie, odzwierciedlały głęboką więź między nami, z naszymi fanami i muzyką – napisali członkowie Linkin Park.

Linkin Park i przyjaciele oddali hołd Chesterowi

Pod koniec października odbyło się wyjątkowe wydarzenie upamiętniające Chestera Benningtona, który popełnił samobójstwo w lipcu. Muzycy Linkin Park wspólnie z innymi artystami zorganizowali specjalny koncert w Los Angeles, podczas którego wspólnie zaprezentowali największe przeboje zespołu. Tutaj możesz zobaczyć nagranie.

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK