Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Będzie nowa płyta Linkin Park! Zadedykują ją zmarłemu Chesterowi

17.11.2017 11:24

Członkowie grupy potwierdzili, że wydają nowy koncertowy album, który powstał podczas ostatniej trasy z Chesterem Benningtonem. Na wydawnictwie znajdzie się 16 piosenek w wersji live. Premiera już w grudniu.

Będzie nowa płyta Linkin Park! Zadedykują ją zmarłemu Chesterowi fot. Face to Face/REPORTER

Premiera albumu zatytułowanego „One More Light Live” odbędzie się 15 grudnia. Na płycie znajdą się takie przeboje jak chociażby „What I've Done”, „In the End” i „Numb”, które Chester wykonywał razem z zespołem podczas swojej ostatniej trasy koncertowej. Tournée nie ominęło też Polski - formacja zagrała 15 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie.

Nowe wydawnictwo z dedykacją

- Dedykujemy ten album naszemu Chesterowi, który włożył serce i duszę w „One More Light”. Chester powiedział nam, że uważa tę trasę za najlepszą, jaką kiedykolwiek odbyliśmy. Koleżeństwo oraz radość, której doświadczaliśmy na scenie, odzwierciedlały głęboką więź między nami, z naszymi fanami i muzyką – napisali członkowie Linkin Park.

Linkin Park i przyjaciele oddali hołd Chesterowi

Pod koniec października odbyło się wyjątkowe wydarzenie upamiętniające Chestera Benningtona, który popełnił samobójstwo w lipcu. Muzycy Linkin Park wspólnie z innymi artystami zorganizowali specjalny koncert w Los Angeles, podczas którego wspólnie zaprezentowali największe przeboje zespołu. Tutaj możesz zobaczyć nagranie.

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK

Oceń