Zamknij

ASAP Rocky nie wystąpi na Open'er Festival 2019. Wiemy, kto go zastąpi

Piotr Krajewski
04.07.2019 11:20
Opener Festival 2019 ASAP Rocky nie wystąpi 4 lipca koncert w Gdyni odwołany kto go zastąpi
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

ASAP Rocky nie wystąpi na Open’er Festival 2019. Koncert rapera w Gdyni oficjalnie odwołano. Rapera zatrzymano w Szwecji w związku z pobiciem mężczyzny na ulicy i trafił do aresztu. Organizatorzy Open’er Festival 2019 poinformowali, że ASAP Rocky zostanie zastąpiony na głównej scenie przez rapera Stormzy.

ASAP Rocky nie wystąpi na Opener Festival 2019. Koncert odwołany

Koncert ASAP Rocky na Open’er Festival 2019 nie odbędzie się. Organizatorzy oficjalnie poinformowali, że raper nie wystąpi 4 lipca na festiwalu w Gdyni. Powodem jest zatrzymanie ASAP Rocky w Szwecji. Amerykański gwiazdor trafił do aresztu po bójce na jednej z ulic Sztokholmu. Nagranie z tego momentu trafiło do internetu.

ASAP Rocky miał być jedną z największych gwiazd drugiego dnia Open’er Festival 2019. Jego koncert był zaplanowany jako ostatni na głównej scenie imprezy.

Opener Festival 2019: kto zastąpi ASAP Rocky na festiwalu?

Choć ASAP Rocky nie pojawi się 4 lipca na Open’er Festival 2019, organizatorzy festiwalu poinformowali, że pojawi się zastępstwo. Na Main Stage wystąpi inny znany raper — Stormzy, który był gwiazdą Kraków Live Festival 2018.

>>  Open'er 2019 - rozpiska godzinowa koncertów. Kto zagra i kiedy? [LINE-UP]

Tegoroczny headliner Glastonbury zaledwie w kilka godzin zdecydował się nam pomóc i przyjechać do Gdyni. Wielkie dzięki i szacunek! — napisali organizatorzy.

Koncert Stormzy na Open’er Festival 2019 odbędzie się 4 lipca o godz. 0:30.

RadioZET.pl/PK