Zamknij

Taylor Swift wystąpi na Open'er Festival 2020. Zagra pierwszy koncert w Polsce

Piotr Krajewski
17.09.2019 16:30
Opener Festival 2020 Taylor Swift wystąpi w Gdyni kiedy koncert w Polsce ile kosztują bilety
fot. mat. prasowe

Taylor Swift gwiazdą Open’er Festival 2020. Jedna z obecnie najpopularniejszych piosenkarek na świecie wystąpi na terenie lotniska w Gdyni w piątek, 3 lipca. Będzie to pierwszy koncert Taylor Swift w Polsce.

Koncert Taylor Swift w Polsce. Wystąpi na Opener Festival 2020

Taylor Swift wystąpi na Open’er Festival 2020. Pierwszy koncert słynnej piosenkarki w Polsce odbędzie się w piątek, 3 lipca, czyli podczas trzeciego dnia słynnej imprezy. Amerykanka pojawi się na Main Stage.

W trakcie swojego pierwszego koncertu w Polsce Taylor Swift będzie promowała najnowszy i bijący rekordy popularności album zatytułowany „Lover”. Zapowiadał go m.in. dobrze znany słuchaczom Radia ZET singiel „ME!”, w którym gościnnie pojawia się Brendon Urie. Na nowej płycie gwiazdy znalazło się aż 18 premierowych utworów.

„Lover” to siódmy już krążek w dorobku Taylor Swift, której wielka kariera rozpoczęła się w 2006 roku. Wszystkie jej dotychczasowe albumy stały się hitami na całym świecie, sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy i przyniosły Amerykance mnóstwo prestiżowych nagród, w tym aż dziesięć statuetek Grammy. Do największych przebojów Taylor Swift należą utwory „Shake It Off”, „Love Story”, „I Knew You Were Trouble”, „Blank Space” czy „You Belong with Me”.

Opener Festival 2020: kiedy się odbędzie, kto zagra i ile kosztują bilety?

Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku w Gdyni. Będzie to już 19. edycja jednego z najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych, który odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku.

Kto zagra na Open’er Festival 2020? Na ten moment wiadomo tylko, że pierwszym headlinerem będzie Taylor Swift. Pozostali artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

Bilety na Open’er Festival 2020 są już dostępne w sprzedaży. Do 16 grudnia lub do wyczerpania puli biletów można zakupić wejściówki Early Bird.

Ceny biletów:

  • karnet 4 dni — 539 zł
  • karnet 4 dni + pole namiotowe — 639 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) — 419 zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe — 489 zł
  • bilety jednodniowe — 299 zł

RadioZET.pl/PK