Zamknij

Open'er Festival: TAKE ME THERE – dzień 2. z koncertami Kasabian, Wodeckiego i Skunk Anansie

02.07.2020 09:00
Opener Festival TAKE ME THERE dzień 2 Kasabian Zbigniew Wodecki Skunk Anansie retransmisje koncertów
fot. Youtube screen, Piotr Hukalo/East News

Trwa Open’er Festival: TAKE ME THERE, czyli wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie nas w świat najlepszych openerowych koncertów. Przez cztery dni internauci będą mogli obejrzeć retransmisje występów największych gwiazd. Jakie koncerty z Gdyni zobaczymy 2 lipca? Sprawdźcie rozpiskę.

Opener Festival: TAKE ME THERE – retransmisje koncertów online 2 lipca [GODZINY, ROZPISKA]

Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE to wyjątkowy projekt pod patronatem Radia ZET, który przeniesie internautów do Gdyni. Chociaż fani nie pojawią się fizycznie na terenie festiwalu, jak co roku przez cztery towarzyszyć będą im ogromne emocje.

2 lipca, podobnie jak podczas pierwszego dnia wydarzenia, widzowie zobaczą retransmisje festiwalowych koncertów, które odbyły się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Wszystkie koncerty będzie można oglądać na stronie internetowej opener.pl.

Harmonogram koncertów Opener Festival: TAKE ME THERE (2 lipca)

16:00 – Skunk Anansie (2010)

Skunk Anansie to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Angielska grupa z charyzmatyczną Skin na czele podbija serca słuchaczy już od ponad 25 lat. Ich rockowe hity „Hedonism” i „Because of You” rozgrzały gdyńską publiczność w 2010 roku.

17:30 – Idles (2019)

Post punkowy zespół z Bristolu ma na swoim koncie dopiero dwie płyty, ale tyle wystarczyło, żeby zdobyć miliony fanów na całym świecie. Idles cieszą się dużą popularnością także w Polsce, a zeszłoroczny koncert na Tent Stage jest tego najlepszym przykładem.

18:30 – Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch (2016)

O tym koncercie wielu fanów Open’er Festival będzie pamiętać do końca życia. Wyjątkowy występ Zbigniewa Wodeckiego i zespołu Mitch & Mitch, którzy wspólnie odświeżyli utwory z debiutanckiej płyty legendarnego muzyka, zachwycił widzów zgromadzonych na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

20:00 – Alabama Shakes (2015)

Ich muzyka to połączenie bluesa, soulu i southern rocka. Dzięki takiej muzycznej mieszance zespół podbił nie tylko Amerykę, ale również inne kontynenty. Choć wydali dotąd tylko dwa albumy, Alabama Shakes mogą pochwalić się już czterema nagrodami Grammy. 

21:30 – Kasabian (2010)

Kasabian to zespół, który już dwukrotnie gościł na Open’er Festival. 2 lipca przeniesiemy się do ich pierwszego występu w Gdyni. Angielska grupa zaprezentowała nam wtedy przeboje ze swoich trzech pierwszych płyt. Nie mogło więc zabraknąć ich indie rockowego przeboju „Fire”, który nie przestaje zachwycać fanów muzyki.