Zamknij

Open'er Festival: TAKE ME THERE – dzień 3. z koncertami Brodki, Diplo, QOTSA, Kamasi Washingtona

03.07.2020 09:00
Opener Festival TAKE ME THERE dzień 3 Brodka Queens of the Stone Age Kamasi Washington retransmisje koncertów
fot. Youtube screen

Open’er Festival: TAKE ME THERE trwa. Przed nami kolejny, trzeci już dzień z najlepszymi openerowymi koncertami. W piątek pojawią się retransmisje występów aż pięciu znanych artystów. Jakie koncerty z Gdyni zobaczymy 3 lipca? Sprawdźcie rozpiskę.

Opener Festival: TAKE ME THERE – retransmisje koncertów online 3 lipca [GODZINY, ROZPISKA]

Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE to wyjątkowy projekt pod patronatem Radia ZET, który przeniesie internautów do Gdyni. Chociaż fani nie pojawią się fizycznie na terenie festiwalu, jak co roku przez cztery towarzyszyć będą im ogromne emocje.

3 lipca to kolejny dzień z retransmisjami festiwalowych koncertów, które odbyły się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Wszystkie koncerty będzie można oglądać na stronie internetowej opener.pl.

Harmonogram koncertów Opener Festival: TAKE ME THERE (3 lipca)

16:00 – Rysy (2016)

Rysy to warszawski duet producentów, który w 2015 roku zrobił furorę płytą „Traveler”. To właśnie na tym albumie znalazły się hity „The Fib” czy „Przyjmij Brak” z Justyną Święs i Piotrem Ziołą. W czwartek widzowie przypomną sobie koncert Łukasza Stachurko i Wojtka Urbańskiego.

17:30 – Kamasi Washington (2019)

Muzyka Amerykanina podbija serca słuchaczy na całym świecie, a sam Kamasi Washington jest uważany za jednego z najlepszych współczesnych saksofonistów. Do Gdyni przyjechał promować swoją najnowszą płytę „Heaven and Earth”, która została uznana przez wielu krytyków za jeden z najlepszych albumów 2018 roku.

19:30 – Jungle (2019)

Mają na swoim koncie dopiero dwie płyty, ale tyle wystarczyło, żeby zdobyć fanów na całym świecie. Londyńska grupa tworzy alternatywny pop, w którym łączy elektronikę, chwytliwe melodie i funk rodem z lat siedemdziesiątych. Ich zeszłoroczny koncert na Tent Stage przyciągnął tłumy.

21:00 – Brodka (2011)

W 2011 roku Brodka przyjechała do Gdyni, aby promować swój świetnie przyjęty album „Granda”. Nikt się jednak nie spodziewał, że podczas koncertu na głównej scenie rozpęta się wielka ulewa i wichura. Mimo niesprzyjającej pogody wszyscy świetnie się bawili.

22:00 – Queens of the Stone Age (2013)

Amerykański zespół rockowy jest na scenie od ponad 20 lat. Ich koncerty nieprzerwanie przyciągają tłumy widzów, a koncert na Open’er Festival 2013 jest tego najlepszym przykładem. Pod główną sceną pojawiły się tysiące fanów, którzy bawili się w rytm największych hitów QOTSA.

23:30 – Diplo (2019)

Opener Festival 2021: bilety już w sprzedaży

1 lipca do sprzedaży trafiły bilety na Open'er Festival 2021. Pula Regular Tickets jest już dostępna na stronie internetowej alterart.pl. 

Ważna informacja: wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 zachowują ważność na nową datę festiwalu.

Ceny biletów na Open'er Festival 2021:

  • Karnet 4 dni - 649 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 749 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) - 459 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + pole namiotowe - 529 zł
  • Bilety jednodniowe - 315 zł
  • Bilet parkingowy dla campera / przyczepy z dostępem do prądu - 670 zł

RadioZET.pl/mat.prasowe