Zamknij

Open'er Festival: TAKE ME THERE – dzień 4. z koncertami Foo Fighters, Sorry Boys i Royal Blood

04.07.2020 09:00
Opener Festival TAKE ME THERE dzień 4 Foo Fighters Sorry Boys Royal Blood retransmisje koncertów
fot. Youtube screen

Przed nami ostatni dzień Open’er Festival: TAKE ME THERE, czyli retransmisji najlepszych openerowych koncertów. 4 lipca zobaczymy występy aż sześciu wykonawców, w tym headlinera z 2017 roku – zespół Foo Fighters.

Opener Festival: TAKE ME THERE – retransmisje koncertów online 4 lipca [GODZINY, ROZPISKA]

Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE to wyjątkowy projekt pod patronatem Radia ZET, który przeniesie internautów na teren lotniska Gdynia-Kosakowo. Chociaż fani nie pojawią się fizycznie na terenie festiwalu, jak co roku przez cztery towarzyszyć będą im ogromne emocje.

4 lipca, czyli ostatniego dnia wydarzenia, widzowie zobaczą retransmisje aż sześciu festiwalowych koncertów, które odbyły się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Wszystkie koncerty będzie można oglądać na stronie internetowej opener.pl.

Harmonogram koncertów Opener Festival: TAKE ME THERE (4 lipca)

16:00 – Sorry Boys (2017)

Sorry Boys to jeden z najciekawszych polskich zespołów łączących w sobie muzykę pop z alternatywą. W 2017 roku pojawili się w Gdyni z nowym albumem „Roma”, z którego pochodzi dobrze znany wielu słuchaczom singiel „Wracam”.

17:00 – Penderecki / Greenwood (2012)

To był wyjątkowy koncert na Main Stage, podczas którego widzowie mogli posłuchać na żywo niesamowitej twórczości Krzysztofa Pendereckiego i utworów Jonny’ego Greenwooda, brytyjskiego muzyka i gitarzysty grupy Radiohead.

18:30 – The Kills (2017)

Występ na Open’er Festival 2017 był pierwszym koncertem The Kills w Polsce. Nic więc dziwnego, że pod główną sceną pojawiły się tysiące osób, które w końcu miały okazję usłyszeć Alison Mosshart śpiewającą na żywo hity „Tape Song” i „Doing It to Death”.

20:00 – Royal Blood (2017)

Na festiwalowy koncert tego rockowego duetu czekało mnóstwo polskich fanów. Muzycy z angielskiego Brighton nie zawiedli i dali świetny występ na głównej scenie. Wielki tłum bawił się przy przebojach „Lights Out” i „Figure It Out”.

21:30 – Foo Fighters (2017)

Jeden z obecnie najpopularniejszych rockowych zespołów odwiedził Gdynię w 2017 roku. Grupa z Davem Grohlem na czele dała ponad dwugodzinny występ na Main Stage, który przez wiele osób został uznany za najlepszy koncert tamtej edycji.

0:00 – Orbital (2012)

Opener Festival 2021: bilety już w sprzedaży

1 lipca do sprzedaży trafiły bilety na Open'er Festival 2021. Pula Regular Tickets jest już dostępna na stronie internetowej alterart.pl. 

Ważna informacja: wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 zachowują ważność na nową datę festiwalu.

Ceny biletów na Open'er Festival 2021:

  • Karnet 4 dni - 649 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 749 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) - 459 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + pole namiotowe - 529 zł
  • Bilety jednodniowe - 315 zł
  • Bilet parkingowy dla campera / przyczepy z dostępem do prądu - 670 zł

RadioZET.pl/mat.prasowe