Zamknij

Opole 2019: Michał Szpak odwołał występ na festiwalu. Zmaga się z chorobą

Piotr Krajewski
17.06.2019 10:08
Opole 2019 Michał Szpak jest chory odwołał w ostatniej chwili występ co mu dolega
fot. Jan BIELECKI/East News

Michał Szpak odwołał w ostatniej chwili swój występ na festiwalu Opole 2019. 28-letni artysta miał być jedną z gwiazd niedzielnego koncertu. Okazuje się, że Michał Szpak ma problemy ze zdrowiem. Wiemy, co dolega słynnemu wokaliście.

Michał Szpak jest chory. Odwołał występ na festiwalu Opole 2019

Michał Szpak jest chory. Z powodu złego stanu zdrowia musiał zrezygnować z udziału w festiwalu Opole 2019 i odwołać w ostatniej chwili swój niedzielny występ. Miał być jedną z gwiazd koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI”, podczas którego wystąpili głównie muzycy urodzeni po 1989 roku.

Artysta nie był jednak w stanie pojawić się na scenie. Prowadzący Opole 2019 Artur Orzech potwierdził, że Michał Szpak zmaga się z problemami zdrowotnymi: „Zaniemówił. Medycznie jest to zapalenie krtani.

Kłopoty ze zdrowiem pojawiły się u Michała Szpaka już kilka dni temu. Wokalista niedawno wrócił z  Izraela. Pojawił się tam na Paradzie Równości w Tel Awiwie. Po powrocie wystąpił na koncercie w Wielkopolsce, gdzie sygnalizował już, że źle się czuje. Stan zdrowia artysty nie poprawił się jednak tyle, aby mógł wystąpić w Opolu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK