Opole 2019: Michał Szpak odwołał występ na festiwalu. Zmaga się z chorobą

17.06.2019 10:08

Michał Szpak odwołał w ostatniej chwili swój występ na festiwalu Opole 2019. 28-letni artysta miał być jedną z gwiazd niedzielnego koncertu. Okazuje się, że Michał Szpak ma problemy ze zdrowiem. Wiemy, co dolega słynnemu wokaliście.

Opole 2019 Michał Szpak jest chory odwołał w ostatniej chwili występ co mu dolega fot. Jan BIELECKI/East News

Michał Szpak jest chory. Odwołał występ na festiwalu Opole 2019

Michał Szpak jest chory. Z powodu złego stanu zdrowia musiał zrezygnować z udziału w festiwalu Opole 2019 i odwołać w ostatniej chwili swój niedzielny występ. Miał być jedną z gwiazd koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI”, podczas którego wystąpili głównie muzycy urodzeni po 1989 roku.

Artysta nie był jednak w stanie pojawić się na scenie. Prowadzący Opole 2019 Artur Orzech potwierdził, że Michał Szpak zmaga się z problemami zdrowotnymi: „Zaniemówił. Medycznie jest to zapalenie krtani.

Kłopoty ze zdrowiem pojawiły się u Michała Szpaka już kilka dni temu. Wokalista niedawno wrócił z Izraela. Pojawił się tam na Paradzie Równości w Tel Awiwie. Po powrocie wystąpił na koncercie w Wielkopolsce, gdzie sygnalizował już, że źle się czuje. Stan zdrowia artysty nie poprawił się jednak tyle, aby mógł wystąpić w Opolu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń